Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Słowacja: bilety do parku wodnego AquaCity Poprad

Słowacja: bilety do parku wodnego i term dla 1, 2 lub 4 osób w AquaCity Poprad

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

47 zł

Wartość: 95 zł

Cena: 47 zł

Oszczędzasz: 51%

Oferta z: Polska Groupon

Słowacja: bilety do parku wodnego i term dla 1, 2 lub 4 osób w AquaCity Poprad

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Warunki

 • Ważność Groupon ważny w terminie 15.03.2018-30.06.2018. Terminy wyłączone: 30.03-02.04.2018. Cena za 1, 2 lub 4 osoby. Rezerwacja Brak konieczności wcześniejszej rezerwacji – groupon jest biletem. Przy wejściu należy okazać wydrukowany groupon. Dodatkowe informacje: tel. +421 52 78 51 111 lub mailowo: info@aquacity.sk. Grouponów nie można łączyć w celu przedłużenia pobytu. Ograniczenia i dopłaty Pakiet Vital tylko dla osób powyżej 12 lat. Dodatkowe informacje Lokalizacja: Poprad, Słowacja. Brak opłaty klimatycznej. Bilety dla 1, 2 lub 4 osób. Dodatkowe osoby zgodnie z cennikiem. Groupony sprzedawane przez Groupon International Travel GmbH.

Opis szczegółowy

Park wodny

Wodne szaleństwo z miejsca wprawia w pozytywny nastrój. Warto się o tym przekonać w słowackim AquaCity Poprad. Czynny cały rok aquapark oferuje mnóstwo atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Nowoczesny AquaCity Poprad to całoroczny kompleks kąpieliskowy położony na wysokości 672 m n.p.m. u podnóża Tatr Wysokich – tylko 50 km od polskiej granicy. Woda w basenach wydobywana jest na głębokości ok. 1300 m i zawiera ponad 20 różnych minerałów działających korzystnie na zdrowie. W trakcie procesu technologicznego schładzana jest z temperatury 50°C do 36-38°C. Aby zminimalizować konieczność użycia chloru, baseny posiadają powierzchnię nierdzewną. Z kolei do dezynfekcji używane jest promieniowanie UV łagodne dla skóry i dla oczu.

Nowoczesny budynek jako podstawowe źródło energii wykorzystuje promieniowanie słoneczne oraz wodę termalną. Stąd główną atrakcją są relaksacyjne baseny termalne z wodą o temperaturze 30-34°C. Oferują masaże wodne i powietrzne, leżanki z masażem perełkowym, dysze wodne, specjalne światła do leczniczej chromoterapii i wiele innych atrakcji. Kryte baseny relaksacyjne Blue Sapphire zapewniają dogłębny relaks. Nie zapomniano jednak o tych, którzy preferują aktywny wypoczynek i kontakt z naturą. W AquaCity Poprad przez cały rok funkcjonuje zewnętrzny, siedzący basen relaksacyjny oraz rekondycyjny pływacki. Ten ostatni zainteresuje zwłaszcza aktywnych sportowców. Z kolei dzieci chętnie będą spędzać czas w basenie Wyspa Skarbów. Warto wspomnieć, że woda termalna w aquaparku działa leczniczo i pomaga przy problemach układu ruchowego, oddechowego, nerwowego i przy kłopotach z krążeniem krwi.

Wśród atrakcji dostępnych w AquaCity Poprad są:

 • Zjeżdżalnie – kilkumetrowe, całoroczne, strome konstrukcje, które posiadają mnóstwo zakrętów i niespodzianek.
 • Blue Diamond I – delikatnie podświetlone baseny wypełnione bogato zmineralizowaną wodą, z atrakcjami wodnymi, jacuzzi, dyszami do masażu i prądami wodnymi, stanowi odpowiednie miejsce do wypoczynku, pływania lub spotkania z przyjaciółmi.
 • Blue Diamond II – basen termalny z barem bezpośrednio w wodzie, dzięki czemu podczas kąpieli lub relaksu na krzesłach barowych zanurzonych w wodzie można rozkoszować się orzeźwiającymi drinkami i cieszyć się chwilą.
 • Basen dziecięcy Treasure Island – nowa strefa dla dzieci z tarasem wypoczynkowym i licznymi atrakcjami została pomyślana jako miejsce nie tylko dla maluchów, lecz również dla dorosłych (do wyboru m.in. rejs zabytkowym statkiem, programy animacyjne i weekendowe zabawy dla dzieci, żółwie i rybki Nemo oraz legwan z archipelagu Galapagos, czyli maskotka Treasure Island).

Wyszukaj połączenia lotnicze, klikając tutaj.

Przejdź do zakładki Warunki i Szczegóły, aby dowiedzieć się więcej o ofercie.

Opcje

Pakiet Aqua:

 • 47 zł zamiast 95 zł za 1 bilet dla 1 osoby
 • 95 zł zamiast 189 zł za 1 bilet dla 2 osób
 • 189 zł zamiast 378 zł za 1 bilet dla 4 osób

Pakiet Vital:

 • 73 zł zamiast 146 zł za 1 bilet dla 1 osoby
 • 146 zł zamiast 292 zł za 1 bilet dla 2 osób
 • 292 zł zamiast 585 zł za 1 bilet dla 4 osób

Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj