Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Chorwacja: 2-7 nocy z wyżywieniem na wyspie Pag

Chorwacja: 2-7 nocy dla 2 osób z wyżywieniem, basenem i więcej w Liberty Hotel

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

Wartość: b/d

Cena: b/d

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska Groupon

Chorwacja: 2-7 nocy dla 2 osób z wyżywieniem, basenem i więcej w Liberty Hotel

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Warunki

 • Ważność Groupon ważny od 25.04.2018 do 31.10.2018 (zgodnie z wybraną opcją). W celu potwierdzenia konkretnych terminów pobytu skontaktuj się bezpośrednio z hotelem – nr tel. i/lub e-mail podane są w sekcji Rezerwacja. Cena za 2 osoby. Rezerwacja Rezerwacja konieczna co najmniej 3 dni przed przyjazdem. Rezerwacja jest konieczna: tel. +38 599 599 6024 lub mailowo: info@liberty-hotel.hr. Należy dołączyć zakupiony groupon. Po potwierdzeniu rezerwacji brak możliwości anulacji. Modyfikacja z co najmniej 7-dniowym wyprzedzeniem od daty przyjazdu i pod warunkiem dostępności preferowanych terminów. Po potwierdzeniu rezerwacji groupony nie podlegają zwrotowi ani nie można ich przekazać innej osobie. Dodatkowe informacje Lokalizacja hotelu: Novalja, Chorwacja. Opłata klimatyczna w cenie. Ważny na pobyt w pokoju premium dla 2 osób. Dodatkowe osoby Standardowe obłożenie: 2 osoby. Maks. obłożenie: 2 osoby + 1 osoba dorosła lub 1 dziecko. Dziecko do 6 lat włącznie: bezpłatnie z dostawką i wyżywieniem HB. Dziecko od lat 7 do 11 lat włącznie: 75 HRK/noc z dostawką i wyżywieniem HB. Osoby od 12 lat: 115 HRK/noc z dostawką i wyżywieniem HB. Oryginalna wartość w oparciu o pobyt w pokoju premium. Ograniczona dostępność dla tych terminów. Upewnij się, że preferowany przez Ciebie termin jest dostępny. Groupony sprzedawane przez Groupon International Travel GmbH.

Opis szczegółowy

Hotel

Na wyspie Pag, w południowej części zatoki Novalja i w bezpośrednim sąsiedztwie plaży, zlokalizowany jest Liberty Hotel. Do centrum można dotrzeć spacerem w ciągu kilku minut.

Wszystkie pokoje są klimatyzowane i wyposażone w telewizję satelitarną, minibar oraz biurko. W łazience jest prysznic, a na gości czeka bezpłatny zestaw kosmetyków. Z okien podziwiać można widok na morze, basen i park.

Posiłki serwowane są w restauracji. Na terenie obiektu znajduje się ponadto m.in. odkryty basen, a z kąpieli słonecznych i morskich korzystać można na prywatnej plaży.

Przejdź do zakładki Warunki i Szczegóły, aby dowiedzieć się więcej o ofercie.

Wyszukaj połączenia lotnicze, klikając tutaj.

Przykładowe atrakcje turystyczne

 • Kościół NMP z Pagu – najważniejsza świątynia w mieście, w której mieszają się wpływy romańskie, gotyckie i renesansowe. Kościół stanowi dzieło Juraja Dalmatinca.
 • Pałac Dożów – prawdopodobnie jest dziełem ucznia Dalmatinca.
 • Novalja, piękna plaża Zrće – staje się w lecie miejscem niezapomnianej zabawy.
 • Pag jest też odpowiednim miejscem dla miłośników surfingu.

Opcje

2 osoby – HB – pokój premium double z widokiem na morze – 25.04-23.06 i 27.08-31.10.2018, niski sezon

 • 565 zł zamiast 1180 zł za 2 noce
 • 809 zł zamiast 1666 zł za 3 noce
 • 1299 zł zamiast 2638 zł za 5 nocy
 • 1699 zł zamiast 3695 zł za 7 nocy

2 osoby – HB – pokój premium double z widokiem na morze – 24.06-26.08.2018, wysoki sezon

 • 1259 zł zamiast 3695 zł za 3 noce
 • 2049 zł zamiast 3272 zł za 5 nocy
 • 2749 zł zamiast 4582 zł za 7 nocy

Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.