Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Pakiet kursów online: makijaż dla początkujących i średniozaawansowanych

39 zł zamiast 99 zł za pakiet kursów online: makijaż dla początkujących i średniozaawansowanych z certyfikatem z MG Centrum Szkoleń i Korepetycji!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

39 zł

Wartość: 100 zł

Cena: 39 zł

Oszczędzasz: 61%

39 zł zamiast 99 zł za pakiet kursów online: makijaż dla początkujących i średniozaawansowanych z certyfikatem z MG Centrum Szkoleń i Korepetycji!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • 1 kupon = 12-miesięczny dostęp do kursu online: makijaż dla początkujących i średniozaawansowanych.
  • Aby zrealizować kupon, należy wejść na stronę www.mg-szkolenia.pl, kliknąć Załóż konto (w prawym górnym rogu strony), aktywować konto poprzez kliknięcie w otrzymany na maila link, wejść ponownie na www.mg-szkolenia.pl i kliknąć zakładkę Wykorzystaj kod, wybrać Klub Zniżek jako portal, na którym zostało zakupione szkolenie - wpisać kod oraz numer ID kuponu.
  • Kurs kończy się certyfikatem.

Opis szczegółowy

12-miesięczny dostęp do kursu makijażu dla początkujących i średniozaawansowanych z certyfikatem!Rozwijaj swoje umiejętności i poszerzaj wiedzę o nowe dziedziny! Ucz się w swoim tempie i osiągaj rezultaty!Interaktywne szkolenia, które kompleksowo uczą teorii i ćwiczą umiejętności praktyczne!  Kurs online: makijażu (z certyfikatem) składa się z do 2 kursów:makijaż dla początkujących,makijaż dla średniozaawansowanych.


Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj