Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Wycieczka PERŁY CHORWACJI VIP ,7 dni! Bestseller,Dubrovnik,Split ,Trogir ,Jeziora Plitvickie!

Wycieczka PERŁY CHORWACJI VIP ,7 dni! Bestseller,Dubrovnik,Split ,Trogir ,Jeziora Plitvickie! Chorwacja, wzdłuż wybrzeża Adriatyku to program dla osób chętniej zwiedzających niż lezących na plaży.W Programie Jeziora Plitvickie ,Split ,Trogir ,Dubrovnik !

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

999 zł

Wartość: 1600 zł

Cena: 999 zł

Oszczędzasz: 38%

Wycieczka PERŁY CHORWACJI VIP ,7 dni! Bestseller,Dubrovnik,Split ,Trogir ,Jeziora Plitvickie! Chorwacja, wzdłuż wybrzeża Adriatyku to program dla osób chętniej zwiedzających niż lezących na plaży.W Programie Jeziora Plitvickie ,Split ,Trogir ,Dubrovnik !

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju


Opis szczegółowy

W trakcie zwiedzania Chorwacji zakwaterowanie w obiektach **/***.

Program ramowy:1 dzień - wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem.  2 dzień - poranny przyjazd do Plitvic i __zwiedzanie Parku Narodowego Plitvickie Jeziora__, gdzie na obszarach porośniętych przez: buki, jodły, świerki i klony, na długości ponad 8 km, znajduje się 16 turkusowych jezior położonych tarasowo i połączonych ze sobą 72 wodospadami. Obszar parku zaliczany jest do światowego dziedzictwa naturalnego i jest chroniony przez UNESCO. Po zwiedzaniu przejazd na wybrzeże i zakwaterowanie w hotelu na wybrzeżu Dalmatyńskim. Obiadokolacja i nocleg. __3 dzień__ - po śniadaniu wyjazd na __wycieczkę do Splitu i Trogiru__. W Splicie, największym mieście Dalmacji, obejrzymy panoramę miasta ze wzgórza Marjan, zwiedzimy stare miasto, którego zabudowa odzwierciedla burzliwe dzieje regionu – krzyżują się tu wpływy weneckie, węgierskie i austriackie. Zobaczymy antyczny pałac cesarza Djoklecjana – jeden z najpiękniejszych w Europie przykładów rzymskiej architektury obronnej (IV-V wiek), katedrę św. Duje, ratusz miejski z XV wieku i malowniczy port. Po zwiedzaniu przejazd do Trogiru. W Trogirze, typowym nadmorskim miasteczku, pospacerujemy po malowniczej starówce, gdzie zobaczymy między innymi ratusz z przełomu XIV i XV wieku i katedrę św. Wawrzyńca z XIII wieku, katedrę św. Lovra, pałac Hipiko, wieżę zegarową, loggię miejską. Następnie przejazd do hotelu, obiadokolacja i czas wolny, nocleg. __4 dzień__ - po śniadaniu, wcześnie rano, wyjazd na __zwiedzanie Dubrownika__, ogłoszonego przez UNESCO dziedzictwem kultury światowej. W programie, między innymi spacer po starym mieście, Stradun, Mala Braca – klasztor franciszkanów z przełomu XIV i XV wieku, Muzeum Apteki oraz mury miejskie, Wielka Studnia Onufrego, katedra św. Błażeja, skarbiec. Czas wolny na odkrywanie Dubrovnika na własną rękę. Po zwiedzaniu powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg. __5 dzień__ - po śniadaniu, plażowanie i czas wolny. Wieczorem obiadokolacja i nocleg. __6 dzień__ - po śniadaniu wyjazd w drogę powrotną do Polski. __7 dzień__ - Przyjazd do Polski we wczesych godzinach porannyh. Powrót do poszczególnych miast wyjazdowych.Pozostałe informacje:

W cenę wycieczki nie są wliczone bilety wstępu i lokalni przewodnicy. Orientacyjny koszt biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, opłat za lokalnych, wjazdów do miast, opłat przewodnickich, itp. wynosi 80 euro. Pilot będzie zbierał wspomnianą kwotę w pierwszym dniu wycieczki. Opłata nie podlega rozliczeniu.


Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj