Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Masaż ciała, twarzy i stóp lub masaż całościowy dla 1 osoby w Instytucie Zdrowia i Urody La Peri

Od 69 zł zamiast 140 zł za masaż ciała, twarzy i stóp lub masaż całościowy w Instytucie Zdrowia i Urody La Peri w Gdańsku! Do wyboru masaż klasyczny, bańką chińską, gorącymi kamieniami oraz antycellulitowy!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

69 zł

Wartość: 140 zł

Cena: 69 zł

Oszczędzasz: 51%

Od 69 zł zamiast 140 zł za masaż ciała, twarzy i stóp lub masaż całościowy w Instytucie Zdrowia i Urody La Peri w Gdańsku! Do wyboru masaż klasyczny, bańką chińską, gorącymi kamieniami oraz antycellulitowy!

Zniżka zakupów grupowych z Trójmiasta

Ważne

  • 1 kupon = pakiet Relaks dla całego ciała: masaż ciała, twarzy i stóp albo masaż całościowy do wyboru: klasyczny, aromaterapeutyczny lub antycellulitowy, gorącymi kamieniami lub bańką chińską dla 1 osoby.
  • 1 osoba może wykorzystać dowolną liczbę kuponów.
  • Konieczna wcześniejsza rezerwacja - tel. 58 520 25 70 lub 531 363 316.
  • Masaże trwają około 50 minut.
  • Kupon można realizować od 5.10.2018.

Opis szczegółowy

Podaruj sobie odrobinę relaksu i wytchnienia, popraw ukrwienie i oczyść organizm z toksyn!Spraw komuś niezapomniany prezent - idealny pomysł na niebanalny podarunek dla bliskiej osoby! Odzyskaj równowagę i wewnętrzny spokój, na który zasługujesz! Dobierz masaż, który Cię zadowoli!  Do wyboru masz:masaż całościowy: klasyczny, antycellulitowy, aromatyczno-relaksacyjny ciepłymi olejkami, gorącymi kamieniami lub bańką chińską dla 1 osoby za 69 zł zamiast 140 zł,pakiet Relaks dla całego ciała: masaż ciała, twarzy i stóp dla 1 osoby za 129 zł zamiast 260 zł. Instytut Zdrowia i Urody La Peri to nowoczesny i ekskluzywny salon położony w centrum Gdańska Wrzeszcza, świadczący profesjonalne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i anti-aging oraz kosmetologii i podologii. Oferuje swoim pacjentom pełen zakres usług, świadczonych na najwyższym poziomie.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Instytut Zdrowia i Urody La Peri ul. Grunwaldzka 116/2, 80-244 Gdańsk

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.