Oferta online

19 zł

Wartość: 99 zł

Cena: 19 zł

Oszczędzasz: 81%

19 zł zamiast 99 zł za pakiet 3 kursów online z programu Excel z MG Centrum Szkoleń i Korepetycji!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • 1 kupon = pakiet 3 kursów online z programu Excel (Excel, Excel II: makra, Excel III: praktyczne sztuczki ułatwiające pracę).
  • Aby zrealizować kupon, należy wejść na stronę www.mg-szkolenia.pl, kliknąć Załóż konto (w prawym górnym rogu strony), aktywować konto poprzez kliknięcie w otrzymany na maila link, wejść ponownie na www.mg-szkolenia.pl i kliknąć zakładkę Wykorzystaj kod, wybrać Klub Zniżek jako portal, na którym zostało zakupione szkolenie - wpisać kod oraz numer ID kuponu.

Opis szczegółowy

Kursy obejmują prezentacje multimedialne, indywidualne ćwiczenia oraz dostęp do konsultacji eksperckich!Rozwijaj swoje umiejętności i poszerzaj wiedzę o nowe dziedziny! Ucz się w swoim tempie i osiągaj rezultaty!Interaktywne szkolenia, które kompleksowo uczą teorii i ćwiczą umiejętności praktyczne!   Praca z oprogramowaniem Excel może powodować dużo trudności osobom, które nie mają do tego właściwego przygotowania. Korzystnie z arkuszy kalkulacyjnych jest łatwiejsze po poznaniu podstawowych funkcji i opracowaniu własnych technik pracy. Dlatego w takim przypadku warto zdecydować się na interaktywne szkolenie, które kompleksowo uczy teorii i również ćwiczy umiejętności praktyczne.

Kup teraz


Do końca pozostało: Czw, 13 Gru 2018 23:59:00 +0100

Kup teraz

Podobne aktualne promocje ogólnopolskie

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.