Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Zestaw 4 lub 8 wkładów do maszynek Gillette Venus oraz rączki do maszynki

Od 22 zł za zestaw 4 lub 8 zamienników wkładów do maszynek Gillette Venus oraz rączki do maszynki wraz z przesyłką! Golenie nigdy nie było takie proste!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

22 zł

Wartość: 22 zł

Cena: 22 zł

Oszczędzasz: b/d

Od 22 zł za zestaw 4 lub 8 zamienników wkładów do maszynek Gillette Venus oraz rączki do maszynki wraz z przesyłką! Golenie nigdy nie było takie proste!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • Wysyłka zamówienia w ciągu 3-5 dni roboczych.
  • 1 kupon = rączka do maszynki Gillette Venus lub zestaw 4 lub 8 zamienników wkładów do maszynek Gillette Venus lub rączka do maszynki Venus + zestaw 4 lub 8 zamienników wkładów.
  • Aby zrealizować kupon, należy wysłać go na adres kwfirma@wp.pl, w temacie wpisując "Gillette Venus", w treści podając dane do wysyłki.
  • Rączka dostępna w 2 kolorach do wyboru: różowym lub niebieskim.
  • Przesyłka listem poleconym na terenie Polski wliczona w cenę kuponu.

Opis szczegółowy

Nawilżający pasek umożliwia bezproblemowe przesuwanie się nożyków po powierzchni skóry!Sprawdzona jakość zapewnia komfortowe używanie bez zbędnych podrażnień skóry!Kup tyle zestawów wkładów, ile potrzebujesz i zyskaj idealnie gładką skórę! Przesyłka w cenie!  Do wyboru masz:rączka do maszynki Gillette Venus (zamiennik) za 22 zł,zestaw 4 zamienników wkładów do maszynek Gillette Venus za 29 zł,rączka do maszynki Venus (zamiennik) + zestaw 4 zamienników wkładów za 38 zł,zestaw 8 zamienników wkładów do maszynek Gillette Venus za 44 zł,rączka do maszynki Venus (zamiennik) + zestaw 8 zamienników wkładów za 53 zł.


Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj