Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Zestaw 4, 8 lub 16 sztuk 8 wkładów do maszynek Gillette oraz rączki do maszynki

Od 22 zł za zestaw 4, 8 lub 16 sztuk zamienników wkładów do maszynek Gillette Mach3 lub Gillette Fusion oraz rączki do maszynki wraz z przesyłką! Komfortowe golenie bez podrażnień!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

22 zł

Wartość: 22 zł

Cena: 22 zł

Oszczędzasz: b/d

Od 22 zł za zestaw 4, 8 lub 16 sztuk zamienników wkładów do maszynek Gillette Mach3 lub Gillette Fusion oraz rączki do maszynki wraz z przesyłką! Komfortowe golenie bez podrażnień!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • Aby zrealizować kupon, należy wysłać go na adres kwfirma@wp.pl, w temacie wpisując "Gillette", w treści podając dane do wysyłki.
  • 1 kupon = rączka do maszynki Gillette Mach3 lub Fusion albo rączka do maszynki Gillette Mach3 lub Fusion + zestaw 4 zamienników wkładów albo zestaw 4, 8 lub 16 zamienników wkładów do maszynek Gillette Mach3 lub Gillette Fusion.
  • Wysyłka zamówienia w ciągu 3-5 dni roboczych.
  • Przesyłka listem poleconym na terenie Polski wliczona w cenę kuponu.

Opis szczegółowy

Idealne dopasowanie do kształtu twarzy! Sprawne i dokładne golenie w kilku ruchach!Sprawdzona jakość zapewnia komfortowe używanie bez zbędnych podrażnień skóry!Kup tyle zestawów wkładów, ile potrzebujesz! Pozbądź się niechcianego zarostu!  Do wyboru masz:rączka do maszynki Gillette Mach3 za 22 zł,rączka do maszynki Gillette Fusion za 23 zł,rączka do maszynki Gillette Mach3 + zestaw 4 zamienników wkładów za 38 zł,rączka do maszynki Gillette Fusion + zestaw 4 zamienników wkładów za 43 zł,zestaw 4 zamienników wkładów do maszynek Gillette Mach3 za 28 zł,zestaw 4 zamienników wkładów do maszynek Gillette Fusion za 33 zł,zestaw 8 zamienników wkładów do maszynek Gillette Mach3 za 42 zł,zestaw 8 zamienników wkładów do maszynek Gillette Fusion za 53 zł,zestaw 16 zamienników wkładów do maszynek Gillette Mach3 za 62 zł,zestaw 16 zamienników wkładów do maszynek Gillette Fusion za 79 zł.  Codzienne zmagania z niechcianym zarostem od teraz staną się przyjemnością! Wymienne ostrza do Gillette to komfortowe i sprawne golenie w kilku ruchach! Sprawdzona jakość zapewnia długą żywotność poszczególnym ostrzom, równocześnie umożliwiając uniknięcie zbędnych podrażnień skóry. Zaawansowana technologia dla Twojej wygody!


Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj