Oferta online

19 zł

Wartość: 199 zł

Cena: 19 zł

Oszczędzasz: 90%

19 zł zamiast 199 zł za 12-miesięczny dostęp do internetowego kursu szybkiego czytania, szybkiego pisania na komputerze, zapamiętywania, Photoshopa, masażu lub fotografii! Nauka innowacyjną metodą 123!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • Aby zrealizować kupon, należy wysyłać maila na adres kupon@fun-media.com, załączając kupon w formacie pdf. W odpowiedzi zwrotnej przesłany zostanie kod aktywacyjny, który należy wpisać na stronie kursu, w zakładce "aktywacja". Następnie na adres mailowy Klient otrzyma linka z dostępem do kursu.
  • 1 kupon = 12-miesięczny dostęp do internetowego kursu, do wyboru: szybkiego czytania, szybkiego pisania na komputerze, zapamiętywania, Photoshopa, masażu lub fotografii.

Opis szczegółowy

Ucz się 7 dni w tygodniu o dowolnej porze dnia z dowolnie wybranego przez Ciebie miejsca!Interaktywne kursy prowadzone metodą „123” opracowaną przez międzynarodowy zespół specjalistów!Rozwijaj swoje umiejętności i poszerzaj wiedzę o nowe dziedziny! Ucz się w swoim tempie i osiągaj rezultaty!  W życiu spotyka nas wiele wyzwań i problemów. To one sprawiają, że ciągle chcemy się doskonalić oraz poszerzać naszą wiedzę i umiejętności o nowe dziedziny. Dlaczego nie zacząć czytać szybciej, poprawić swoją pamięć albo nauczyć się robienia wzbudzających zachwyt zdjęć? Szczególnie, że wszystkie te umiejętności można zdobyć w wyjątkowo niskiej cenie!

Kup teraz


Do końca pozostało: So, 25 Maj 2019 23:59:00 +0200

Kup teraz

Podobne aktualne promocje ogólnopolskie

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj