Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Portugalia: Hotel Luna Forte da Oura

Portugalia: Hotel Luna Forte da Oura

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

2079 zł

Wartość: b/d

Cena: 2079 zł

Oszczędzasz: b/d

Portugalia: Hotel Luna Forte da Oura

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju


Opis szczegółowy

4 Portugalia/Algarve

Forte da Oura w Albufeira posiada 115 pokoi na 4 piętrach. Hotel położony jest 350 m od plaży piaszczysta. Dla Państwa komfortu hotel posiada klimatyzację, 2 windy, recepcję i lobby. W 4-piętrowym hotelu personel mówi po angielsku, niemiecku, francusku i hiszpańsku. Dzieci mają możliwość zabawy na placu zabaw. Goście, którzy chcą być mobilni również na urlopie, mogą wypożyczyć rower. Hotel posiada basen ze słodką wodą oraz oddzielny brodzik. Bezpłatne parasole słoneczne i leżaki do opalania są dostępne na basenie. Odległość od hotelu: dyskoteka (350 m) i sklepy (10 km). W pobliżu hotelu znajdują się przystanek autobusowy, bary/restauracje i supermarket.

Hotel oferuje usługę budzenia, kantor, opiekę medyczną i sejfy. Dostęp do Internetu w terminalach internetowych i w sali internetowej. Rodzinny hotel oferuje brodzik i usługi opiekunki, aby zapewnić rodzicom i najmłodszym gościom przyjemny pobyt. Godziny pracy recepcji: 24h.

Akceptujemy następujące formy płatności: karta Eurocard/MasterCard, karta Visa i American Express. Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty.

Warszawa Modlin (RyanAir); Cena zawiera bagaż podręczny 10 kg (55x40x20) oraz małą torebkę (35x20x20), Do każdej rezerwacji istnieje możliwość dokupienia bagażu rejestrowanego o wadze; - 20 kg - 210 PLN
Uwaga ! Jeżeli bagaż zostanie dodany już po potwierdzeniu rezerwacji jego cena będzie wyższa. Katowice (WizzAir); Cena zawiera bagaż podręczny 10 kg o wymiarach 55x40x23 Do każdej rezerwacji istnieje także możliwość dokupienia bagażu rejestrowanego o wadze; - 20 kg - 270 PLN (wyloty od 16.06 - 16.09) - 32 kg - 362 PLN (wyloty od 16 06 - 16.09)
Uwaga ! Jeżeli bagaż zostanie dodany już po potwierdzeniu rezerwacji jego cena będzie wyższa. Berlin (EasyJet) Cena zawiera bagaż podręczny 10 kg (55x40x20) Do każdej rezerwacji istnieje możliwość dokupienia bagażu rejestrowanego o wadze; - 15 kg - 300 PLN - 23 kg - 340 PLN
Uwaga ! Jeżeli bagaż zostanie dodany już po potwierdzeniu rezerwacji jego cena będzie wyższa.


Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Luna Forte da Oura Portugalia

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj