Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Włochy: Hotel Medil

Włochy: Hotel Medil

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

2733 zł

Wartość: 2743 zł

Cena: 2733 zł

Oszczędzasz: 0%

Włochy: Hotel Medil

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju


Opis szczegółowy

Jeżeli chcesz mieć do dyspozycji stoki dolin Fassa, Gardena, Alta Badia oraz Marmolady/Arabby, a dodatkowo uniknąć dojazdów i zamieszkać świetnych warunkach pod wyciągami - hotel Medil oferuje ten luksus.

Hotel położony jest w słynnym Campitello di Fassa, 100 m od centrum kurortu oraz 150 m od wyciągu Col Rodella - stanowiącego część słynnej karuzeli narciarskiej Sella Ronda łączącej w jeden system wyciągi dolin Fassa, Gardena, Alta Badia oraz Arabby/ Marmolady.

Wysokiej klasy czterogwiazdkowy hotel, w prestiżowej lokalizacji zaledwie 150 m od wyciągu Sella Rondy. Obiekt dysponuje bogatym zapleczem oraz centrum wellness.

Urządzone w alpejskim stylu, 2- i 3-, 4-osobowe, w każdym znajduje się; łazienka z prysznicem, suszarką do włosów; TV sat, radio, minibarek, telefon, sejf, Wi-Fi (odpłatnie). Większość pokojów posiada balkony.Pokoj 4 -osobowe w większości z łóżkiem piętrowym.

Centrum wellness z basenem , jacuzzi, sauna , łaźnia turecka, prysznice aromatyczne, masaże i zabiegi pielęgnacyjne (odpłatnie), siłownia; bar, tawerna, restauracja, Wi-Fi (odpłatnie), dla dzieci (3-13 lat) Mini Klub ( w języku włsokim lub angielskim), winda, narciarnia, parking.

Campitello jest drugim w kolejności po Canazei najpopularniejszym ośrodkiem w Val di Fassa. Wieczorami można wybrać się do barów apres ski lub restauracji. Szukających większych wrażeń zapraszamy do Canazei (2 km), można tutaj bawić się w barach i dyskotekach do białego rana.

Śniadania - bufet szwedzki, obiadokolacje 4-daniowe- bufet sałatkowo-przystawkowy, pierwsze i drugie danie (wybór spośród kilku wariantów), deser. Kuchnia regionalna i międzynarodowa.

Ze względu na położenie hotelu pod wyciągami Sella Rondy sugerujemy nabycie karnetu Dolomiti Superski, który pozwala na korzystanie bez ograniczeń z wyciągów- Val di Fassa, Val Gardena, Alta Badia, Marmolada/Arabba.

Ramowy program imprez samolotowych:
Dzień 1 : odprawa na lotnisku na 2 godz. przed wylotem. Przylot, transfer do hotelu (od 2, 5h do 4, 5h), zakwaterowanie, obiadokolacja (w przypadku późnego przyjazdu do hotelu (po godz.21.00) klienci otrzymują tzw. kolację na zimno.
Dzień 2 -7: białe szaleństwo.
Dzień 8 : śniadanie, wykwaterowanie, transfer na lotnisko, wylot do Polski. Sprawdź rozkład lotów. Ramowy program imprez autokarowych: Program klasyczny 7-noclegowy:
Dzień 1 : wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy, przejazd przez Czechy i Austrię.
Dzień 2 : przyjazd do Włoch, zakwaterowanie, obiadokolacja.
Dzień 3 -8: białe szaleństwo.
Dzień 9 : śniadanie, wykwaterowanie, wyjazd do Polski, przejazd przez Włochy i Austrię.
Dzień 10 : przejazd przez Czechy, przyjazd do Polski w godzinach wczesno-porannych. Program 6-noclegowy:
Dzień 1 : wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy, przejazd przez Czechy i Austrię.
Dzień 2 : przyjazd do Włoch, zakwaterowanie, obiadokolacja.
Dzień 3 -7: białe szaleństwo.
Dzień 8 : śniadanie, wykwaterowanie, wyjazd do Polski, przejazd przez Włochy i Austrię.
Dzień 9 : przejazd przez Czechy, przyjazd do Polski w godzinach wczesno-porannych. Ramowy program imprez z dojazdem własnym: Program klasyczny 7-noclegowy:
Dzień 1 : przyjazd, zakwaterowanie od godz. 14:00, obiadokolacja.
Dzień 2 -7: białe szaleństwo.
Dzień 8 : śniadanie, wykwaterowanie do godz. 10:00. Program 6-noclegowy:
Dzień 1 : przyjazd, zakwaterowanie od godz. 14:00, obiadokolacja.
Dzień 2 -6: białe szaleństwo.
Dzień 7 : śniadanie, wykwaterowanie do godz. 10:00.

Zakwaterowanie wg wybranej oferty * śniadania i obiadokolacje * opiekę rezydenta * korzystanie z centrum wellness * ubezpieczenie KL, NNW i bagaż, które obejmuje także amatorskie uprawianie sportów zimowych i następstwa chorób przewlekłych, oraz ubezpieczenie OC narciarza i ubezpieczenie sprzętu sportowego * transport wg wybranej oferty (dotyczy oferty samolotowej i autokarowej) * podatek VAT.

Napojów do obiadokolacji * odpłatności za solarium i masaże.

Opłata klimatyczna, płatna na miejscu -ok.1, 3 Eur/os./dzień (dla osób powyżej 14lat).

Ubezpieczenie rozszerzone (koszty leczenia 30 000 )

W terminie 6 noclegowym na nartach jeździmy 6 dni na nartach, wyjazd do Polski po nartach.

150 m od wyciągów Sella Rondy! Basen


Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Medil Włochy

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.