Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Włochy: Hotel Pampeago

Włochy: Hotel Pampeago

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

2594 zł

Wartość: 2757 zł

Cena: 2594 zł

Oszczędzasz: 6%

Włochy: Hotel Pampeago

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju


Opis szczegółowy

Położony około 150 metrów od wyciągu krzesełkowego hotel oprócz dogodnego umiejscowienia proponuje gościom szeroką gamę ponarciarskich atrakcji.

Hotel umiejscowiony jest w samym sercu Alpe di Pampeago, nieopodal wyciągu krzesełkowego będącego częścią słynnej huśtawki Latemar.

3-gwiazdkowy hotel oferuję dla swoich gości 93 pokoje. Po nartach do dyspozycji klientów jest dostępna szeroka gama rozrywek; hotelowe wellness, sala bilardowa, american bar, tawerna, sala TV, a dla najmłodszych Mini-Klub z codziennymi animacjami to atrakcje, które z pewnością pomogą się zrelaksować po całym dniu białego szaleństwa.

2, 3, 4- osobowe pokoje urządzone w tradycyjnym, alpejskim stylu. Każdy pokój posiada łazienkę z prysznicem oraz telewizję satelitarną. Pokoje 4 osobowe z łóżkami piętrowymi.

Basen (obowiązkowe czepki), sauna, zabiegi oraz masaże (dodatkowo płatne), bezpłatne Wi-Fi w ogólnodostępnych miejscach, sala bilardowa, american bar, tawerna, sala TV, Mini-Klub z animacjami dla najmłodszych.

Można wybrać się do pobliskiego Cavalese (ok. 12 km): w sezonie funkcjonuje tu jedyna w dolinie Fiemme dyskoteka z prawdziwego zdarzenia, liczne są bary i sklepy, a spacerując ulicami można podziwiać charakterystyczne śreniowieczne domy z zewnętrznymi freskami. W Cavalese funkcjonuje również lodowisko publiczne.

Śniadania: bufet szwedzki, obiadokolacje 4-daniowe: bufet sałatkowo - przystawkowy, pierwsze i drugie danie (wybór spośród kilku wariantów), deser. Wybór dań kuchni włoskiej i międzynarodowej. Na życzenie posiłki wegetariańskie.

Ze względu na usytuowanie hotelu proponujemy program oparty na optymalnym wykorzystaniu stacji doliny Fiemme: 5x Predazzo/Pampeago, 1 x Alpe Cermis. Dojazd do stacji Alpe Cermis realizowane Ski busem (przystanek przy hotelu). Do realizacji tego programu niezbędny jest karnet 6xFiemme.

Fiemme Days - w terminie 17-24.03.2018 narty i impreza będą nieodłączne! 6 dni białego szaleństwa i szampańskiej zabawy na stokach Val di Fiemme W programie: * dla chętnych testy nart - topowe marki, kolekcje 2018 i 2019 * aprés ski - codziennie nasz DJ nakręca dla Was imprezę na stoku * zawody narciarskie w różnych kategoriach * dyskoteka w Cavalese (zapewniamy transport z hoteli) z muzyką live! * nocna jazda na stokach * super cena za pakiet hotel+karnet.

Ramowy program imprez samolotowych:
Dzień 1 : odprawa 2 godz. przed wylotem. Przylot, transfer do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja.
Dzień 2 -7: białe szaleństwo.
Dzień 8 : śniadanie, wykwaterowanie, transfer na lotnisko, wylot do Polski. Sprawdź rozkład lotów. Ramowy program imprez autokarowych: Program klasyczny 7-noclegowy:
Dzień 1 : wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy, przejazd przez Czechy i Austrię.
Dzień 2 : przyjazd do Włoch, zakwaterowanie, obiadokolacja.
Dzień 3 -8: białe szaleństwo.
Dzień 9 : śniadanie, wykwaterowanie, wyjazd do Polski, przejazd przez Włochy i Austrię.
Dzień 10 : przejazd przez Czechy, przyjazd do Polski w godzinach wczesno-porannych. Sprawdź rozkłady jazdy Ramowy program imprez z dojazdem własnym: Program klasyczny 7-noclegowy:
Dzień 1 : przyjazd, zakwaterowanie od godz. 14:00, obiadokolacja.
Dzień 2 -7: białe szaleństwo.
Dzień 8 : śniadanie, wykwaterowanie do godz. 10:00.

Zakwaterowanie wg wybranej oferty * śniadania i obiadokolacje * opiekę rezydenta * ubezpieczenie KL, NNW i bagaż, które obejmuje także amatorskie uprawianie sportów zimowych i następstwa chorób przewlekłych, oraz ubezpieczenie OC narciarza i ubezpieczenie sprzętu sportowego * transport do hotelu wg wybranej oferty wraz z transferami na stoki wg programu narciarskiego (dotyczy oferty samolotowej i autokarowej) * korzystanie z centrum wellness * karent 6 dni Fiemme w zaznaczonych terminach FREE SKI* podatek VAT.

Napojów do obiadokolacji, karnetu poza wyznaczonymi terminami

Transfery na stoki dla dojazdu własnego wg programu narciarskiego * ubezpieczenie rozszerzone KL 30 000

Opłata klimatyczna, płatna na miejscu - 2, 20 /os./dzień (dla osób powyżej 14 lat), 1 /os./dzień (dla dzieci w wieku 8-14 lat). W ramach tej opłaty otrzymują Państwo kartę FiemmE-Motion, a wraz z nią liczne bonusy i rabaty min. bezpłatne skibusy, wejścia do muzeów w Val di Fiemme i regionie Trentino, mozliwość szusowania nocą na trasie Olimpia w Alpe Cermis (19.30 - 22.30), zniżki na zajęcia dla rodzin, wycieczki z przewodnikiem, spacery w rakietach śnieżnych i wiele innych. Szczegóły w hotelach oraz u rezydenta.

Lokalizacja u podnóża stoków 150 metrów od wyciągu Duży basen

W terminach 10-17.12.2017; 06.01-03.02.2018; 10-17.03.2018; 17-24.03.2018; karnet 6 x Val di Fiemme w cenie. W terminie 24-30.03.2018 karnet 5 x Val di Fiemme w cenie.


Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Pampeago Włochy

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.