Opis szczegółowy

Oferta podstawowa Komfortowy hotel w otoczeniu Jury Krakowsko-Częstochowskiej Resort Jura to komfortowy obiekt położony w samym sercu Kroczyc - jednej z najbardziej malowniczych miejscowości na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Otoczony ostańcami stanowi doskonałą bazę dla wszystkich fanów wspinaczki i wędrówek na łonie natury.

Do dyspozycji gości oddane zostały przytulne pokoje w standardach Economy, Standard i Lux. Każdy pokój wyposażony jest w: prywatną łazienkę z kabiną prysznicową, telewizor z dostępem do kanałów telewizji naziemnej, bezprzewodowy internet WiFi.

W restauracji "Jura" serwowane są pyszne dania oparte na tradycyjnych recepturach kuchni polskiej. Wnętrze restauracji podzielone zostało na trzy części z dwoma kominkami i tarasem. Goście gustujący w potrawach z grilla mogą zorganizować biesiadę w stylowej chacie grillowej.

Resort Jura jest idealnym miejscem dla osób lubiących aktywność. Przygotowano tu siłownię, fitness club, wypożyczalnię rowerów, kijki nordic walking oraz stół do bilarda i piłkarzyków.

Resort Jura leży 3 km od Rezerwatu Przyrody Zborów, 12 km od Zamku Mirów i 22 km od Ogrodzieńca. Kroczyce Śląskie Góry Poza miastem

Kup teraz


Lokalizacja na mapie

Do końca pozostało: Pon, 19 List 2018 23:59:59 +0100

Kup teraz

Podobne aktualne promocje ogólnopolskie

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj