Oferta online

2513 zł

Wartość: 2620 zł

Cena: 2513 zł

Oszczędzasz: 4%

Hiszpania: Hotel Marte

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju


Opis szczegółowy

Teneryfa, Hiszpania

Przy wąskiej, ruchliwej uliczce w historycznym centrum Puerto de la Cruz. Do Plaza del Charco i starego portu rybackiego tylko kilka minut spacerem. Do basenów z wodą morską Lido San Telmo i Lago Martinez ok. 700 m. Do Loro Parque ok. 2 km. Przystanek autobusowy w pobliżu. Connected service w języku polskim.

Do Playa Jardin z czarnym piaskiem ok. 1 km. Leżaki i parasole za opłatą.

115 pokoi, 3 windy. Lobby z recepcją, restauracja, bar, kafeteria. Taras słoneczny na dachu z ładnym widokiem i małym basenem (6x5 m). leżaki i parasole przy basenie bez opłaty.

3 gwiazdki.

Pokoje dwuosobowe (2-3A): minibar (za opłatą), sejf (za opłatą), TV sat., kanał muzyczny, telefon. Wanna, prysznic, WC. Z balkonem francuskim (2-3C). Pokoje superior (2B): z balkonem. Poza tym wyposażone jak pokoje dwuosobowe. Wariant ekonomiczny (A2-3S): na parterze. Pokoje jednoosobowe (1A): z lodówką (za opłatą), od strony dziedzińca wewnętrznego. Poza tym wyposażone jak pokoje dwuosobowe. Wariant ekonomiczny (A1S): na parterze.

W centrum Puerto de la Cruz.

WI-FI w lobby bez opłaty. Kącik internetowy za opłatą.

Siłownia. Za opłatą: bilard.

Za opłatą: sauna fińska oraz masaże.

Ze śniadaniem lub z dwoma posiłkami: śniadanie i kolacja w formie bufetu. Przy małej ilości gości może być wybór z karty.

Menu świąteczne i sylwestrowe w cenie.

2-12 lat: zniżka procentowa.

Kup teraz


Lokalizacja na mapie

Do końca pozostało: Nd, 25 Marz 2018 00:00:00 +0100

Kup teraz

Adres

Marte Hiszpania

Podobne aktualne promocje ogólnopolskie

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.