Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Kurs języka włoskiego on-line

59 zł zamiast 398 zł za 6-miesięczny dostęp do interaktywnego kursu języka włoskiego on-line z Wloski123.pl! Tylko teraz - drugi kurs językowy gratis!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

59 zł

Wartość: 398 zł

Cena: 59 zł

Oszczędzasz: 85%

59 zł zamiast 398 zł za 6-miesięczny dostęp do interaktywnego kursu języka włoskiego on-line z Wloski123.pl! Tylko teraz - drugi kurs językowy gratis!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • Gratisowe kursy do wyboru: języka angielskiego, business english, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego lub włoskiego.
  • 1 kupon = 6-miesięczny dostęp do internetowego kursu języka włoskiego wloski123.pl plus drugi wybrany 2-miesięczny dostęp do kursu językowego gratis.
  • Aby zrealizować kupon, należy wysyłać maila na adres kupon@fun-media.com, załączając kupon w formacie pdf oraz podając rodzaj wybranego dodatkowego gratisowego kursu. W odpowiedzi zwrotnej przesłane zostaną 2 kody aktywacyjne. Kod na język włoski należy wpisać na stronie kursu: wloski123.pl, w zakładce "aktywacja". Następnie na adres mailowy Klient otrzyma linka z dostępem do kursu. Kod na dodatkowy kurs należy zrealizować zgodnie z instrukcją otrzymaną w towarzyszącej mu wiadomości.

Opis szczegółowy

6-miesięczny dostęp do interaktywnego kursu włoskiego on-line! Nauka kończy się certyfikatem!Zadbaj o wygodę i komfort nauki! Ucz się języka na specjalnej platformie językowej 7 dni w tygodniu!Kurs prowadzony przez native speakerów metodą „123”, opracowaną przez międzynarodowy zespół językowy!Tylko teraz - drugi kurs gratis! Wykorzystaj go do nauki innego języka lub podaruj komuś bliskiemu!  Dzięki kursowi włoskiego metodą "123" przekonasz się, że nauka języka obcego może być naprawdę łatwa. Specjalna platforma językowa pozwala szybko przyswajać język i szkolić poszczególne umiejętności lingwistyczne! Zadbaj o wygodę i komfort nauki! Ucz się w swoim tempie i osiągaj rezultaty!


Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj