Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Włochy: Hotel Belvedere

Włochy: Hotel Belvedere

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

1989 zł

Wartość: b/d

Cena: 1989 zł

Oszczędzasz: b/d

Włochy: Hotel Belvedere

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju


Opis szczegółowy

BORMIO

Ski Safari na 3000 m - Bormio, Livigno & St. Moritz 17-25.03.2018

Skipass 5-dniowy - Bormio, Santa Caterina, San Colombano, wycieczka fakultatywna do St. Moritz, zakupy w strefie wolnocłowej w Livigno

• 6 noclegów • wyżywienie HB (śniadanie i obiadokolacja) • 5-dniowy skipass - Bormio, Santa Caterina, San Colombano • przejazd komfortowym autokarem (toaleta, video, barek, klimatyzacja) • opiekę polskojęzycznego pilota wycieczki/instruktora narciarstwa • przechowalnię sprzętu narciarskiego, parking, Wi-Fi • obowiązkowe ubezpieczenie KL, NNW i bagażu • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

• napoi do obiadokolacji • taksy klimatycznej płatnej na miejscu • opcjonalnego ubezpieczenia SKI OC • wycieczki fakultatywnej do St. Moritz

17.03.2018 - wyjazd z Polski (miejsca zbiórki - Warszawa 16.00, Łódź 18.00, Piotrków Trybunalski 19.30, Częstochowa 21.00, Wrocław 21.00, Gliwice 23.00, Katowice 22.30, Kraków 21.00, Tarnów 19.30, Rzeszów 18.00) 18.03.2018 - przejazd przez Czechy, Austrię, Niemcy i Szwajcarię, czas wolny na zakupy w strefie wolnocłowej w Livigno, przyjazd do Bormio w godzinach popołudniowych, zakwaterowanie i kolacja 19.03.2018 - jazda na nartach w stacji Bormio (50 km tras, 3012 m.n.p.m.), gdzie od 1980 roku odbywają się zawody Pucharu Świata w narciarstwie alpejskim 20.03.2018 - przejazd do ośrodka Santa Caterina Valfurva (35 km tras, 2887 m.n.p.m.) 21.03.2018 - wycieczka fakultatywna do słynnej szwajcarskiej stacji narciarskiej Sankt Moritz (163 km tras, 3057 m.n.p.m.). Czas trwania ok. 10 godzin (w tym czas wolny na zakupy), min. 20 osób, 50 EUR/os. (cena zawiera przejazd i skipass) 22.03.2018 - przejazd do ośrodka San Colombano (25 km tras, 2550 m.n.p.m.) 23.03.2018 - jazda na nartach w stacji Bormio (50 km tras, 3012 m.n.p.m.) 24.03.2018 - śniadanie i wykwaterowanie, czas wolny (opcjonalnie jazda na nartach), w drodze do Polski przejazd przez Livigno, czas wolny na zakupy w strefie wolnocłowej 25.03.2018 - przyjazd do Polski w godzinach porannych

Stacja Bormio wraz z innymi znanymi ośrodkami narciarskimi, takimi jak Livigno, San Colombano i Santa Caterina, należą do słynnego włoskiego regionu narciarskiego Alta Valtellina. Bormio jest jedną z najbardziej renomowanych włoskich stacji narciarskich, w której znajduje się ponad 50 km tras i 16 wyciągów. Stacja oferuje głównie trudniejsze trasy dla wymagających narciarzy, choć także początkujący znajdą propozycje dla siebie. Od 1980 roku odbywają się tu zawody Pucharu Świata. Trasy łatwe 28%, trudne 68%, bardzo trudne 4%. Stacja dysponuje ponadto snowparkiem oraz 4-kilometrową trasą nocną. Najdłuższy zjazd z Cima Bianca do Bormio to ponad 8 km jazdy na nartach, różnica poziomów wynosi aż 1780 m. Popołudniami warto wybrać się na zakupy lub spacer po starym mieście. Dużą atrakcją są źródła termalne z czasów rzymskich, zapewniające relaks po wysiłku narciarskim. W centrum miasteczka znajduje się także nowoczesny kompleks basenów termalnych.

Hotel usytuowany jest w odległości ok. 1 km od centrum Bormio, dystans do przystanku skibusa ok. 100 m, do wyciągów w Bormio ok. 1, 5 km. Skibus pozwala na regularne połączenie ze stacjami Livigno (stoki Carosello i Mottolino), Bormio, San Colombano oraz Santa Caterina Valfurva. Odległość od term rzymskich wynosi 3, 2 km, a term Bormio 1, 5 km.

Restauracja, bar, salon wypoczynkowy z TV, Wi-Fi w publicznych pomieszczeniach, przechowalnia sprzętu narciarskiego, taras, parking.

Pokoje wyposażone standardowo (TV, telefon) z pełnym węzłem sanitarnym (łazienka z prysznicem lub wanną), niektóre pokoje z balkonem. Pokoje 2 os. z możliwością jednej lub dwóch dostawek.

Śniadania w formie bufetu, obiadokolacje serwowane (wybór z menu).

Przy dwóch osobach pełnopłatnych dostawka dla dzieci od 0-1, 99 lat 80% zniżki, 2-7, 99 lat -40%, 8-11, 99 lat -20%, powyżej 12 lat -10%. Zniżki dotyczą pakietu przejazd + zakwaterowanie + skipass.

Łóżko dziecięce (za dodatkową opłatą), dopłata do pokoju 1-osobowego 8 euro/dzień. Wstęp do term rzymskich 42-52 euro/dzień, wstęp do term Bormio 11-26 euro/dzień (w zależności od taryfy).

Zakwaterowanie od godz. 14.00, wykwaterowanie do godz. 10.00.

5-dniowy karnet obejmuje stacje narciarskie Bormio (50 km tras), San Colombano (Isolaccia-Oga, łącznie 25 km tras) oraz Santa Caterina Valfurva (35 km tras).

W trakcie trwania imprezy należy mieć przy sobie aktualnie obowiązujące dokumenty, upoważniające do przekroczenia granic, objętych programem imprezy.

Prosimy o przybycie na miejsce zbiórki ok. 15 min. przed planowaną godziną odjazdu oraz bezwzględne przestrzeganie miejsc i godzin zbiórek, ze względu na konieczność terminowej realizacji programu. Odjazdy autokaru z Polski odbywają się zgodnie z rozkładem jazdy. Jeżeli uczestnik nie stawi się na miejsce zbiórki, nie zostanie zabrany na imprezę i nie będą dokonywane żadne zwroty z tytułu niewykorzystania zakupionych świadczeń. W sytuacji awaryjnej należy telefonicznie poinformować pilota lub biuro o możliwości spóźnienia. Czas spóźnienia może wynieść max. 15 min., po tym czasie autokar odjeżdża. W celu uniknięcia takiej sytuacji prosimy o podawanie numeru telefonu komórkowego, który będziecie Państwo mieli przy sobie.

Opiekun grupy (pilot) jest przedstawicielem biura przez czas trwania imprezy. Zawsze posiada stosowne uprawnienia i będzie się Państwem opiekował, służył radą i pomocą. Czasami pilot jest jednocześnie instruktorem narciarskim, czasem może to być osoba delegowana z biura organizatora. Dane pilota zostaną podane przed rozpoczęciem imprezy w autokarze. W czasie trwania imprezy należy stosować się do wskazówek pilota, dotyczących realizacji programu. W przypadku rażącego niedostosowania się do zaleceń i wskazówek pilota, uniemożliwiających poprawną realizację imprezy, pilot może, w imieniu Organizatora, rozwiązać umowę z Klientem, w trybie natychmiastowym.

Każdy Klient ma prawo do zabrania jednej sztuki bagażu głównego i jednej pary nart lub deskę snowboardową oraz buty. Przewoźnik ma prawo odmowy zabrania bagażu o wymiarach niestandardowych. Przy pakowaniu nart do szaf autokarowych, sprzęt narciarski będzie wyjmowany z pokrowców.

Miejsca w autokarze docelowym przydzielane są przez biuro według kolejności zgłoszeń. Na miejscu zbiórki pilot informuje o miejscach w autokarze. Przesiadka na autokar docelowy odbywa się w Gliwicach. Wykupione transfery dojazdowe są realizowane w obie strony. Na trasach dojazdowych do Gliwic możliwy jest transport mikrobusem lub autokarem, innym niż docelowy. Połączenia dojazdowe (antenowe) realizowane są przy minimum 6 osobach chętnych na wyjazd z danego miasta. Warunek ten nie dotyczy głównego węzła komunikacyjnego - Gliwic.

Obsługują nas sprawdzeni, renomowani przewoźnicy, dysponujący nowoczesnym taborem. Transport z Gliwic do miejsca docelowego odbywa się komfortowymi autokarami (toaleta, video, barek, klimatyzacja). Korzystanie z toalety w autokarze może być ograniczone ze względu na warunki atmosferyczne i możliwość zamarznięcia toalety. Autokary zatrzymują się wyłącznie na przystankach określonych w rozkładzie jazdy, chyba że Organizator zadecyduje inaczej. POŁźCZENIA ANTENOWE (Wrocław, Katowice, Kraków, Tarnów, Rzeszów) Sź REALIZOWANE PRZY MINIMUM 6 OSOBACH.

Zbiórka 15 minut przed odjazdem autokaru! Minimalna liczba uczestników, aby wyjazd doszedł do skutku 30 osób.

MIASTO WYJAZDU MIEJSCE ZBIÓRKI GODZINA WYJAZDU CZĘSTOCHOWA Stacja paliw BP przy McDonald's (trasa E75, kierunek Katowice) 21.00 GLIWICE Parking przy CH Europa Centralna koło McDonald's 23.00 KATOWICE Stacja paliw BP, ul. Górnośląska 55 (trasa E40, kierunek Wrocław) 22.30 KRAKÓW Parking przy stadionie Wisły, ul. Reymonta 22 21.00 ŁÓDŹ Stacja paliw Lukoil, ul. Piłsudskiego 73 18.00 PIOTRKÓW TRYBUNALSKI Stacja paliw Circle K przy McDonald's (trasa E75, kierunek Katowice) 19.30 RZESZÓW Parking przy ul. Piłsudskiego (przed Urzędem Wojewódzkim) 18.00 TARNÓW Stacja paliw Lotos przy MOP Rudka (trasa E40, kierunek Kraków) 19.30 WARSZAWA Dworzec Zachodni, stanowisko 10 16.00 WROCŁAW Tymczasowy Dworzec Autobusowy, ul. Joannitów 13 21.00


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Belvedere Włochy

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj