Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Profesjonalne CV i List Motywacyjny

27 zł zamiast 129 zł za stworzenie profesjonalnego CV i Listu Motywacyjnego przez firmę PC Polska! Dodatkowo pakiet 3 szablonów!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

27 zł

Wartość: 129 zł

Cena: 27 zł

Oszczędzasz: 79%

27 zł zamiast 129 zł za stworzenie profesjonalnego CV i Listu Motywacyjnego przez firmę PC Polska! Dodatkowo pakiet 3 szablonów!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • Aby zrealizować kupon, należy na adres kupon@pcpolska.com wysłać maila, w temacie wpisując „Klub Zniżek” ze swoim dotychczasowym CV,  dołączyć zdjęcia i informacje o stanowisku, na jakie zamierza się aplikować oraz załączyć kupon w formacie pdf. Pakiet 3 szablonów CV i LM zostanie wysłany w ciągu 24 godzin. Projekt profesjonalnego CV i LM zostanie wysłany w wersji PDF i Word w ciągu 7 dni roboczych.
  • 1 kupon = przygotowanie profesjonalnego CV i listu motywacyjnego w języku polskim plus 3 szablony CV i LM.

Opis szczegółowy

Czas zrobić pierwszy krok do sukcesu! Zamów profesjonalne dokumenty i zdobądź pracę Twoich marzeń!Doświadczeni specjaliści zadbają o Twój przekonywujący wizerunek w oczach przyszłego pracodawcy!Niepowtarzalne, indywidualne dokumenty aplikacyjne, stworzone specjalnie dla Ciebie!  Jeśli szukasz pracy lub chcesz zmienić dotychczasowe zajęcie na lepsze, zadbaj o to, by Twoje dokumenty aplikacyjne były indywidualne i niepowtarzalne. Nie wiesz, jak ubrać w słowa swoje doświadczenie? Nie potrafisz opisać swoich umiejętności? Firma PC Polska pomoże Ci zrobić pierwszy krok do sukcesu - stworzy CV i List Motywacyjny specjalnie dla Ciebie!


Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj