Oferta online

19 zł

Wartość: 50 zł

Cena: 19 zł

Oszczędzasz: 62%

19 zł zamiast 50 zł za 4-etapowy program oczyszczająco-odchudzający wraz z ułożeniem indywidualnej diety i ćwiczeniami! Popraw swoje samopoczucie z Poradnią Dietek!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • Aby zrealizować kupon, należy wysłać go na adres kontakt@dietek.pl. W odpowiedzi przesłana zostanie ankieta do wypełnienia. Po odesłaniu ankiety w ciągu 3-4 dni wysyłany jest mailem program diety z instrukcją.
  • 1 kupon = program dietetyczny Na Wczoraj.

Opis szczegółowy

Pozbądź się tkanki tłuszczowej, popraw figurę, walcz z chorobami spowodowanymi złym odżywianiem!Skorzystaj z pomocy doświadczonych dietetyków i popraw jakość swojego zdrowia oraz samopoczucia!Oczyść organizm z toksyn! Dodatkowo nielimitowane konsultacje mailowe w trakcie programu!  Odchudzanie to proces skomplikowany, ale dobrze dobrana dieta sprawia, że odchudzanie nie jest uciążliwe w codziennym życiu, a efekt pracy jest trwały. Skorzystaj z programu oczyszczająco-odchudzającego Na Wczoraj i popraw jakość swojego zdrowia oraz samopoczucia! Pakiet dietetyczny obejmuje 4 etapy:oczyszczanie organizmu z toksyn i metali ciężkich (do 12 dni),oczyszczanie przewodu pokarmowego (5 dni),pełnowartościowa dieta odchudzająca, indywidualnie dostosowana do potrzeb i smaku klienta: 7 zestawów dziennych (7 śniadań, 7 II śniadań, 7 obiadów, 7 podwieczorków, 7 kolacji), które można dowolnie zestawiać,zestaw ćwiczeń poprawiających wydolność organizmu i przyspieszających utratę tkanki tłuszczowej.

Kup teraz


Do końca pozostało: Nd, 26 Maj 2019 23:59:00 +0200

Kup teraz

Podobne aktualne promocje ogólnopolskie

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj