Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Hiszpania: Hotel Pionero Santa Ponsa Park

Hiszpania: Hotel Pionero Santa Ponsa Park

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

2503 zł

Wartość: 2549 zł

Cena: 2503 zł

Oszczędzasz: 2%

Hiszpania: Hotel Pionero Santa Ponsa Park

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju


Opis szczegółowy

Hotel położony w miejscowości Santa Ponsa (500 m od centrum), płd-zach. część wyspy Majorka, 25 km od Palmy, 30 km od lotniska w Palma de Mallorca. Także w pobliżu znajdują się 3 pola golfowe, jazda konna i słynne kluby nocne w Magaluf.

Hotel położony ok. 300 metrów od pięknej, publicznej plaży Santa Ponsa, która oferuje szeroką gamę sportów wodnych. Leżaki i parasole dodatkowo płatna. Plaża piaszczysta z łagodnym zejściem do morza.

Kategoria lokalna 4* Kompleks hotelowy należący do sieci Globales Hotels & Resorts, składa się z 2 pięciopiętrowych budynków : "Pionero" oraz "Santa Ponsa Park" (sąsiadują z hotelem Playa Santa Ponsa), wyremontowany w całości w 2011 roku.

Recepcja czynna 24h, windy, restauracja, bar przy basenie, pizzeria, taras słoneczny. Usługi pralni chemicznej, usługi medyczne, sale konferencyjne, wypożyczalnia samochodów, parking. Hotel nie zapewnia ręczników plażowych.

WiFi w lobby bezpłatnie, punkt internetowy za opłatą.

Bezpłatnie: basen, leżaaki i parasole przy basenie, basen kryty, fitness, siatkówka, kort tenisowy (w hotelu Playa Santa Ponsa - ok. 20 m.), ping-pong, piłka nożna, koszykówka, rzutki, łucznictwo. Hotel zapewnia bogaty program animacyjny dla dzieci. mini disco, pokazy, konkursy, gry. Odpłatnie: sauna, sporty wodneprzy plaży.

Brodzik, mini club z zespołem animatorów, plac zabaw z huśtawkami i zjeżdżalnią, wysokie krzesełka w restauracji, łóżeczka dla dzieci na zamówienie przed wylotem.

Oferuje 336 pokoi. Dwuosobowe z możliwością dwóch dostawek dla dzieci lub jednej dostawki dla osoby dorosłej. Komfortowe pokoje są klimatyzowane/ogrzewanewyposażone w łazienki ( wanna/prysznic, suszarki do włosów), TV/SAT, telefon, odpłatny sejf i odpłatne WiFi.

FB śniadanie, obiad i kolacja w formie bufetu. Do obiadów i kolacji 0, 5 l wina i 0, 5l wody w cenie. Pozostałe napoje dodatkowo płatne.

Www.hotelesglobales.com

OFERTA Z PRZELOTEM: Cena zawiera: bilet lotniczy, bagaż podręczny, transfer lotnisko - hotel - lotnisko (shuttle bus), zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, opłaty lotniskowe, ubezpieczenie Europäische Reiseversicherung AG (ERV AG) NNW, KL (od momentu rozpoczęcia imprezy do jej zakończenia z wyłączeniem czasu trwania dojazdu własengo), bagaż, OC organizatora, VAT. OFERTA CZARTEROWA Z WYLOTAMI Z POZNANIA I WARSZAWY Z PRZELOTEM DO GIRONY (PRZEWOŹNIK TRAVEL SERVICE) ZAWIERA BAGAŻ RESJESTROWANY 20KG W CENIE DLA KAŻDEGO UCZESTNIKA POWYŻEJ 2 LAT. Cena nie zawiera: bagażu rejestrowanego, dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji i chorób przewlekłych, wycieczek fakultatywnych, podatku turystycznego* (dot. Costa Brava, Majorka).
UWAGA ! Do każdej rezerwacji istnieje także możliwość dokupienia bagażu rejestrowanego według cennika przewoźnika. Wtym celu należy podczas procesu zakładnia rezerwacji wybrać składnik opcjonalny lub po prostu wysłać wiadomość do rezerwacji w BlueVendo z prośbą o dodanie bagażu i informacją dla ilu osób bagaż ma zostać zakupiony. DOJAZD WŁASNY: Cena zawiera: zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, ubezpieczenie Europäische Reiseversicherung AG (ERV AG) NNW, KL (od momentu rozpoczęcia imprezy do jej zakończenia z wyłączeniem czasu trwania dojazdu własengo), bagaż, OC organizatora, VAT. Cena nie zawiera: dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji i chorób przewlekłych, wycieczek fakultatywnych, podatku turystycznego* (dot. Costa Brava, Majorka). Od 26.11.2016r wszystkie oferty zawierają w cenie składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFC) 15PLN - za imprezy samolotowe czarterowe (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską) 13PLN - za imprezy nieczarterowe realizowane poza Europę 10PLN - za imprezy oparte o loty rejsowe oraz autokarowe i dojazd własny na terenie Europy (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską) *Podatek turystyczny w Katalonii (dotyczy ofert na COSTA BRAVA) oraz na Majorce (pobyty od 1 lipca 2016) nie jest wliczony w cenę. Klienci (powyżej 16 roku życia) zobligowani są do wniesienia należnej opłaty bezpośrednio po przyjeździe do hotelu: hotele 5* ok. 2, 25-2, 50 za dzień od osoby hotele 4* ok. 1, 00-1, 65 za dzień od osoby hotele 3 *ok. 0, 50-1, 10 za dzień od osoby pozostałe obiekty ok. 1 za dzień od osoby Dzieci 0-16 lat zwolnione są z podatku. Ponad to na Costa Brava opłata dotyczy tylko pierwszego tygodnia pobytu (max 7 dni), w dalszym okresie podatek nie obowiązuje.Cena uzależniona jest od dostępności miejsc w samolocie w danej taryfie cenowej. Linie lotnicze podają ceny aktualne na chwile zapytania. W związku z powyższym ze względu na wyczerpanie się danych taryf, do momentu podpisania umowy cena może ulegać zmianom. W przypadku bagażu, który przekracza obowiązujący bezpłatny limit (ilość sztuk lub wymiary) pobierane będą opłaty za nadbagaż. Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu podręcznego podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie.

CENY DODATKOWEGO BAGAŻU REJESTROWANEGO: Wizzair: 20 kg od 300 do 500 PLN (w zależności od kierunku i terminu) Ryanair: 20 kg ok 300 PLN
Uwaga !! Ceny podane na moment zakładania rezerwacji. Po potwierdzeniu rezerwacji cena bagażu dodatkowego może ulec zmianie! LIMIT BAGAŻU REJESTROWANEGO: Wizzair: 20kg o wymiarach nie przekraczających 149, 9 × 119, 4 × 171, 5 cm Ryanair: 20kg LIMIT BAGAŻU PODRĘCZNEGO: Wizzair: 10kg o wymiarach nie przekraczających 55×40×23cm Ryanair: 10kg, nieprzekraczający wymiarów 55 x 40 x 20 cm, oraz dodatkowo jeden mały bagaż, np. torebkę lub torbę na laptopa, nieprzekraczający wymiarów 35 x 20 x 20 cm. Pasażerowie, którzy wykupili opcję pierwszeństwa wejścia na pokład mogą wnieść na pokład jeden mały oraz jeden duży bagaż podręczny, chyba że ze względów operacyjnych konieczne jest umieszczenie dużego bagażu podręcznego w luku. Pasażerowie korzystający ze standardowej taryfy będą zobowiązani pozostawić swój duży bagaż podręczny przy bramce do wejścia na pokład w celu bezpłatnego umieszczenia go w luku jako bagaż rejestrowany. Obowiązuje Regulamin dotyczący bagażu rejestrowanego.

!!!
UWAGA !!! DOBA HOTELOWA W REGIONIE COSTA BRAVA KOŃCZY SIĘ O GODZINIE 10:00, KWATEROWANIE OD GODZINY 14:00

Dokumentem podróży uprawniającym do wjazdu i pobytu (niezależnie od jego celu) na terytorium Hiszpanii jest ważny paszport lub dowód osobisty. Obywatele polscy korzystają z prawa do swobodnego przepływu osób w ramach Unii Europejskiej/Europejskiego Obszaru Gospodarczego. każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do przestrzegania paszportowych, celnych, zdrowotnych i innych przepisów kraju, do którego podróżuje. Klient odpowiedzialny jest za dotrzymanie wszelkich przepisów niezbędnych do przeprowadzenia imprezy turystycznej, o których został poinformowany przez organizatora.KAŻDY Z NASZYCH KLIENTÓW ZOBLIGOWANY JEST DO POTWIERDZENIA GODZIN NA 24h PRZED WYLOTEM (DOTYCZY TO WYLOTÓW Z POLSKI JAK I POWROTÓW DO POLSKI). Odprawa lotnicza rozpo­czyna się na 2 godziny przed planowanym lotem i kończy się na 40 minut przed. Każdy klient zobligowany jest do zgłoszenia się do od­prawy we właściwym czasie przed realizowanym lotem.


Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Pionero Santa Ponsa Park Hiszpania

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj