Oferta online

15 zł

Wartość: 149 zł

Cena: 15 zł

Oszczędzasz: 90%

15 zł zamiast 149 zł za miesięczny dostęp do interaktywnego kursu języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, francuskiego lub Business English innowacyjną metodą "123"!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • 1 kupon = 1-miesięczny dostęp do internetowego kursu języka obcego metodą "123". Do wyboru język: angielski, niemiecki, włoski, hiszpański francuski lub Business English plus drugi wybrany 1-miesięczny dostęp do kursu językowego gratis.
  • Aby zrealizować kupon, należy wysyłać maila na adres kupon@fun-media.com, załączając kupon w formacie pdf. W odpowiedzi zwrotnej przesłany zostanie kod aktywacyjny, który należy wpisać na stronie odpowiedniego kursu: angielski123.pl, hiszpanski123.pl, wloski123.pl, francuski123.pl, niemiecki123.pl, english123.biz w zakładce "aktywacja". Następnie na adres mailowy Klient otrzyma linka z dostępem do kursu.

Opis szczegółowy

Nauka języka obcego na specjalnej platformie językowej! Ucz się gdzie chcesz i kiedy chcesz!Miesięczny dostęp do wszystkich poziomów językowych! Nauka kończy się certyfikatem!Kurs prowadzony przez native speakerów metodą „123”, opracowaną przez międzynarodowy zespół językowy!  Zanurz się w języku obcym! Nauka innowacyjną metodą “123”, opracowaną przez międzynarodowy zespół specjalistów, odnosi sukcesy już w 40 krajach świata! Ucz się języków gdzie chcesz i kiedy chcesz! Wygoda i komfort nauki! Do wyboru miesięczny dostęp do kursu:angielskiego,Business English,niemieckiego,włoskiego,hiszpańskiego,francuskiego.

Kup teraz


Do końca pozostało: So, 18 Sier 2018 23:59:00 +0200

Kup teraz

Podobne aktualne promocje ogólnopolskie

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj