Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Kurs języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego lub francuskiego on-line

15 zł zamiast 149 zł za miesięczny dostęp do interaktywnego kursu języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, francuskiego lub Business English innowacyjną metodą "123"!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

15 zł

Wartość: 149 zł

Cena: 15 zł

Oszczędzasz: 90%

15 zł zamiast 149 zł za miesięczny dostęp do interaktywnego kursu języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, francuskiego lub Business English innowacyjną metodą "123"!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • 1 kupon = 1-miesięczny dostęp do internetowego kursu języka obcego metodą "123". Do wyboru język: angielski, niemiecki, włoski, hiszpański francuski lub Business English plus drugi wybrany 1-miesięczny dostęp do kursu językowego gratis.
  • Aby zrealizować kupon, należy wysyłać maila na adres kupon@fun-media.com, załączając kupon w formacie pdf. W odpowiedzi zwrotnej przesłany zostanie kod aktywacyjny, który należy wpisać na stronie odpowiedniego kursu: angielski123.pl, hiszpanski123.pl, wloski123.pl, francuski123.pl, niemiecki123.pl, english123.biz w zakładce "aktywacja". Następnie na adres mailowy Klient otrzyma linka z dostępem do kursu.

Opis szczegółowy

Nauka języka obcego na specjalnej platformie językowej! Ucz się gdzie chcesz i kiedy chcesz!Miesięczny dostęp do wszystkich poziomów językowych! Nauka kończy się certyfikatem!Kurs prowadzony przez native speakerów metodą „123”, opracowaną przez międzynarodowy zespół językowy!  Zanurz się w języku obcym! Nauka innowacyjną metodą “123”, opracowaną przez międzynarodowy zespół specjalistów, odnosi sukcesy już w 40 krajach świata! Ucz się języków gdzie chcesz i kiedy chcesz! Wygoda i komfort nauki! Do wyboru miesięczny dostęp do kursu:angielskiego,Business English,niemieckiego,włoskiego,hiszpańskiego,francuskiego.


Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj