Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Kurs języka angielskiego on-line

59 zł zamiast 398 zł za 6-miesięczny dostęp do internetowego kursu języka angielskiego z Angielski123.pl! Ucz się gdzie chcesz i kiedy chcesz!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

59 zł

Wartość: 398 zł

Cena: 59 zł

Oszczędzasz: 85%

59 zł zamiast 398 zł za 6-miesięczny dostęp do internetowego kursu języka angielskiego z Angielski123.pl! Ucz się gdzie chcesz i kiedy chcesz!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • Aby zrealizować kupon, należy wysyłać maila na adres kupon@fun-media.com, załączając kupon w formacie pdf. W odpowiedzi zwrotnej przesłany zostanie kod aktywacyjny. Następnie na adres mailowy Klient otrzyma linka z dostępem do kursu.
  • 1 kupon = 6-miesięczny dostęp do internetowego kursu języka angielskiego.

Opis szczegółowy

Ucz się języka na specjalnej platformie językowej 7 dni w tygodniu o dowolnej porze dnia!Kurs prowadzony przez native speakerów metodą „123”, opracowaną przez międzynarodowy zespół językowy!Najpopularniejszy kurs językowy w Polsce! Po zakończeniu nauki otrzymasz certyfikat!Zajęcia prowadzone przez autorów jedynego akredytowanego przez MEN e-podręcznika do nauki angielskiego!  Praca, podróże, internet – to tylko niektóre sytuacje, w których posługiwanie się językiem angielskim jest koniecznością. Nie zastanawiaj się, czy warto poznać język, tylko jak się go uczyć, aby osiągać najlepsze efekty! Dojazdy do szkoły, zajęcia w porach, które nie zawsze ci odpowiadają - o tym wszystkim możesz zapomnieć decydując się na kurs on-line! Jedyne, czego potrzebujesz, to komputer, słuchawki, mikrofon i dostęp do internetu!


Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj