Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Zestaw 50 lub 100 prezerwatyw Durex, Insex, Pasante, EXS, ON

Od 39 zł zamiast 75 zł za zestaw 50 lub 100 prezerwatyw Durex, Insex, Pasante, EXS, ON wraz z przesyłką! Pełne bezpieczeństwo i dobra zabawa podczas miłosnych uniesień!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

39 zł

Wartość: 75 zł

Cena: 39 zł

Oszczędzasz: 48%

Od 39 zł zamiast 75 zł za zestaw 50 lub 100 prezerwatyw Durex, Insex, Pasante, EXS, ON wraz z przesyłką! Pełne bezpieczeństwo i dobra zabawa podczas miłosnych uniesień!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • Realizacja zamówienia - do 7 dni roboczych.
  • 1 kupon = zestaw 50 lub 100 prezerwatyw Durex, Insex, Pasante, EXS, ON.
  • Aby zrealizować kupon, należy wysłać go na maila: sklep@elavia.eu, w tytule wpisując "Klub Zniżek - zestaw mix". W treści należy podać imię, nazwisko oraz adres do wysyłki.
  • W przypadku wyboru wysyłki do placówki pocztowej, należy podać adres wybranego oddziału poczty.
  • Przesyłka listem poleconym lub do wybranej placówki pocztowej na terenie Polski wliczona w cenę kuponu.

Opis szczegółowy

Prezerwatywy najwyższej jakości, spełniające wszystkie wymogi bezpieczeństwa! Przesyłka gratis!Zestaw prezerwatyw Durex, EXS, Insex, ON i Pasante plus prezerwatywa świecąca w ciemności!Gwarancja przyjemności i bezpieczeństwa! Cieszcie się życiem bez obaw o przykre konsekwencje!  Do wyboru macie:zestaw 50 sztuk prezerwatyw Durex, Pasante, EXS,  Insex, ON za 39 zł zamiast 75 zł,zestaw 100 sztuk prezerwatyw Durex, Pasante, EXS, Insex, ON + żel intymny 10 ml gratis za 75 zł zamiast 147 zł.  Skorzystajcie z naszej oferty i cieszcie się życiem bez obaw o przykre konsekwencje! Promocyjne opakowanie 50 lub 100 sztuk prezerwatyw to zestaw pełen radości i niezapomnianych wrażeń na długie wieczory! Zapewnijcie sobie pełne bezpieczeństwo i dobrą zabawę podczas miłosnych uniesień! Prezerwatywy Durex, EXS, ON, Pasante i Insex to gwarancja przyjemności i ochrony przed chorobami przenoszonymi drogą płciową oraz doskonałe zabezpieczenie przed niechcianą ciążą. Prezerwatywy posiadają wszelkie świadectwa dopuszczenia do obrotu w Unii Europejskiej (CE, ISO itp.).


Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj