Oferta online

39 zł

Wartość: 75 zł

Cena: 39 zł

Oszczędzasz: 48%

Od 39 zł zamiast 75 zł za zestaw 50 lub 100 prezerwatyw Durex, Insex, Pasante, EXS, ON wraz z przesyłką! Pełne bezpieczeństwo i dobra zabawa podczas miłosnych uniesień!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • Realizacja zamówienia - do 7 dni roboczych.
  • 1 kupon = zestaw 50 lub 100 prezerwatyw Durex, Insex, Pasante, EXS, ON.
  • Aby zrealizować kupon, należy wysłać go na maila: sklep@elavia.eu, w tytule wpisując "Klub Zniżek - zestaw mix". W treści należy podać imię, nazwisko oraz adres do wysyłki.
  • W przypadku wyboru wysyłki do placówki pocztowej, należy podać adres wybranego oddziału poczty.
  • Przesyłka listem poleconym lub do wybranej placówki pocztowej na terenie Polski wliczona w cenę kuponu.

Opis szczegółowy

Prezerwatywy najwyższej jakości, spełniające wszystkie wymogi bezpieczeństwa! Przesyłka gratis!Zestaw prezerwatyw Durex, EXS, Insex, ON i Pasante plus prezerwatywa świecąca w ciemności!Gwarancja przyjemności i bezpieczeństwa! Cieszcie się życiem bez obaw o przykre konsekwencje!  Do wyboru macie:zestaw 50 sztuk prezerwatyw Durex, Pasante, EXS,  Insex, ON za 39 zł zamiast 75 zł,zestaw 100 sztuk prezerwatyw Durex, Pasante, EXS, Insex, ON + żel intymny 10 ml gratis za 75 zł zamiast 147 zł.  Skorzystajcie z naszej oferty i cieszcie się życiem bez obaw o przykre konsekwencje! Promocyjne opakowanie 50 lub 100 sztuk prezerwatyw to zestaw pełen radości i niezapomnianych wrażeń na długie wieczory! Zapewnijcie sobie pełne bezpieczeństwo i dobrą zabawę podczas miłosnych uniesień! Prezerwatywy Durex, EXS, ON, Pasante i Insex to gwarancja przyjemności i ochrony przed chorobami przenoszonymi drogą płciową oraz doskonałe zabezpieczenie przed niechcianą ciążą. Prezerwatywy posiadają wszelkie świadectwa dopuszczenia do obrotu w Unii Europejskiej (CE, ISO itp.).

Kup teraz


Do końca pozostało: Pt, 20 Lip 2018 23:59:00 +0200

Kup teraz

Podobne aktualne promocje ogólnopolskie

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.