Oferta online

59 zł

Wartość: 398 zł

Cena: 59 zł

Oszczędzasz: 85%

59 zł zamiast 398 zł za 6-miesięczny dostęp do interaktywnego kursu języka hiszpańskiego innowacyjną metodą "123"! Ucz się gdzie chcesz i kiedy chcesz!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • Aby zrealizować kupon, należy wysyłać maila na adres kupon@fun-media.com, załączając kupon w formacie pdf. W odpowiedzi zwrotnej przesłany zostanie kod aktywacyjny, który należy wpisać na stronie kursu: hiszpanski123.pl w zakładce "aktywacja". Następnie na adres mailowy Klient otrzyma linka z dostępem do kursu.
  • 1 kupon = 6-miesięczny dostęp do internetowego kursu języka hiszpańskiego metodą "123".

Opis szczegółowy

Nauka języka hiszpańskiego na specjalnej platformie językowej! Ucz się gdzie chcesz i kiedy chcesz!6-miesięczny dostęp do wszystkich poziomów językowych! Nauka kończy się certyfikatem!Skutecznie zadbaj o wygodę i komfort nauki! Ucz się w swoim tempie i osiągaj rezultaty!  Zanurz się w języku obcym! Nauka innowacyjną metodą “123”, opracowaną przez międzynarodowy zespół specjalistów, odnosi sukcesy już w 40 krajach świata! Ucz się języka hiszpańskiego gdzie chcesz i kiedy chcesz! Wygoda i komfort nauki! Zalety kursu:otrzymujesz dostęp do całego kursu,zdobywasz wszystkie umiejętności językowe: uczysz się słownictwa, rozumienia ze słuchu, pisania, gramatyki, a nawet wymowy,dobrze się bawisz! Zapewniają ci to multimedialne elementy kursu: gry, filmy HD, piosenki oraz fotolekcje,pracujesz z native speakerami, co oznacza, że będziesz mówić z doskonałym akcentem,pracujesz indywidualnie - samodzielnie narzucasz sobie tempo nauki i monitorujesz swoje postępy,uczysz się kiedy i gdzie chcesz - wystarczy tylko dostęp do internetu.

Kup teraz


Do końca pozostało: Śr, 20 Marz 2019 23:59:00 +0100

Kup teraz

Podobne aktualne promocje ogólnopolskie

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj