Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Kołobrzeg: pokój standard z wyżywieniem

Kołobrzeg: pokój standard dla 2 osób z wyżywieniem w Jantar Hotel & Spa

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

251,6 zł

Wartość: 343 zł

Cena: 251,6 zł

Oszczędzasz: 27%

Oferta z: Polska Groupon

Kołobrzeg: pokój standard dla 2 osób z wyżywieniem w Jantar Hotel & Spa

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Warunki

  • * Cena jest za zakwaterowanie (pokój standard twin lub twin plus), a nie za osobę. * Po zarezerwowaniu wybranego terminu brak możliwości modyfikacji; rezerwacja ważna tylko w wybranym terminie. * Brak możliwości anulacji. * W przypadku niestawienia się w hotelu, rezerwacja przepada. * Dane osobowe z rezerwacji muszą być zgodne z dokumentami okazanymi podczas zameldowania. * Po zameldowaniu groupon nie podlega zwrotowi. * Wymóg zameldowania: należy mieć min. 18 lat. * Przy zameldowaniu wymagana jest karta kredytowa/debetowa. * Opłata klimatyczna: 4 zł/osoba powyżej 7 lat/doba lub 2 zł/dziecko do 7 lat/doba, płatne na miejscu. * Hotel jest odpowiedzialny przed kupującym wyłącznie za obsługę i jakość reklamowanego produktu czy usługi. * W celu usprawnienia pobytu, dane klienta mogą być udostępnione hotelowi wyłącznie w celach związanych z zakwaterowaniem. Rezerwacja sprzedawana przez Groupon International Travel GmbH.

Opis szczegółowy

Hotel

Zlokalizowany w secesyjnym budynku Jantar Hotel & Spa kusi swoich gości oryginalnymi wnętrzami oraz możliwością odpoczynku zaledwie 150 m od morza.

Komfortowe pokoje są w pełni wyposażone. Znaleźć w nich można m.in. internet bezprzewodowy, telefon, sejf, TV, lodówkę, a także zestaw kosmetyków, suszarkę do włosów i szlafrok.

Hotelowa restauracja serwuje tradycyjne dania w oryginalnych odsłonach, które powstają pod czujnym okiem szefa kuchni. Do dyspozycji gości jest również urokliwa kawiarnia.

Na spragnionych relaksu czeka strefa wellness, gdzie skorzystać można z licznych kuracji leczniczych i upiększających.

Przykładowe atrakcje turystyczne

  • Latarnia w Kołobrzegu – w jej podziemiach znajduje się Muzeum Minerałów, gdzie można podziwiać kilkaset krystalicznych, ciętych i szlifowanych minerałów z całego świata.
  • Starówka – występują tu charakterystyczne wąskie uliczki i kamienice; można też podziwiać Bazylikę Konkatedralną.
  • Ratusz – powstał w latach 1829-1832, a wyglądem przypomina średniowieczny zamek – niegdyś był siedzibą Rady Miasta i jego wizytówką.

Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj