Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Opolskie: 1-7 nocy z wyżywieniem, spa & wellness

Opolskie: 1-7 nocy dla 2 osób z wyżywieniem, dostępem do strefy spa & wellness i więcej w Hotelu Arkas

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

339 zł

Wartość: 650 zł

Cena: 339 zł

Oszczędzasz: 48%

Oferta z: Polska Groupon

Opolskie: 1-7 nocy dla 2 osób z wyżywieniem, dostępem do strefy spa & wellness i więcej w Hotelu Arkas

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Warunki

 • Ważność Groupon ważny do 30.06.2018. W celu potwierdzenia konkretnych terminów pobytu skontaktuj się bezpośrednio z hotelem – nr tel. i/lub e-mail podane są w sekcji Rezerwacja. Cena za 2 osoby. Rezerwacja Rezerwacja jest konieczna: tel. +48 77 541 87 87 lub mailowo: tomasz@hotelarkas.pl. Należy dołączyć zakupiony groupon. Po potwierdzeniu rezerwacji brak możliwości anulacji. Modyfikacja z co najmniej 10-dniowym wyprzedzeniem od daty przyjazdu i pod warunkiem dostępności preferowanych terminów. Po potwierdzeniu rezerwacji groupony nie podlegają zwrotowi ani nie można ich przekazać innej osobie. Groupony można łączyć w celu przedłużenia pobytu. Dopłaty opcjonalne Zakwaterowanie w apartamencie za dodatkową opłatą: 100 zł/doba. Wypożyczenie roweru: 25 zł/doba. Wypożyczenie szlafroków: 10 zł/dzień. Dodatkowe informacje Lokalizacja hotelu: Prószków, Polska. Brak opłaty klimatycznej. Ważny na pobyt w pokoju standard twin lub double dla 2 osób. Dodatkowe osoby Standardowe obłożenie: 2 osoby. Maks. obłożenie: 2 osoby dorosłe + 1 dziecko + 1 dziecko poniżej 36 miesięcy. Dziecko poniżej 36 miesięcy: bezpłatnie. Dziecko 3-10 lat: 25% zniżki od standardowej ceny (zniżka nie obejmuje powitalnego obiadu lub posiłków, wyżywienie dla dzieci za dodatkową opłatą). Oryginalna wartość w oparciu o pobyt w pokoju standard. Ograniczona dostępność dla tych terminów. Upewnij się, że preferowany przez Ciebie termin jest dostępny. Groupony sprzedawane przez Groupon International Travel GmbH.

Opis szczegółowy

Hotel

Hotel Arkas to znana z jakości marka w woj. opolskim. Niedawno otrzymał nagrodę Złotej Spinki w kat. biznes. Położony w Prószkowie w Dolinie Odry hotel zaprasza na luksusowy wypoczynek z dala od zgiełku miasta, w otoczeniu pięknej przyrody.

Komfortowe pokoje wyposażone są w funkcjonalne meble, telewizor LCD i połączenie z internetem. W pokojach dostępny jest zestaw powitalny: czajnik z herbatą i kawą. Wypoczynek zapewniają wygodne łóżka oraz przyjemny wystrój pokojów.

W restauracji hotelowej warto skosztować tradycyjnych potraw śląskich. Codzienne śniadania i obiadokolacje pozwalają nabrać sił na aktywny pobyt w pięknej okolicy.

Elegancki hotel udostępnia również strefę spa & wellness, w której znajdują się m.in.: baseny, jacuzzi, grota solna, sauny i wiele więcej. Nic nie stoi na przeszkodzie, by skorzystać z Gabinetów Odnowy Biologicznej czy sali fitness.

Przejdź do zakładki Warunki i Szczegóły, aby dowiedzieć się więcej o ofercie.

Przykładowe atrakcje turystyczne

 • Renesansowy zamek Prószkowskich – przykład wyjątkowych na Śląsku inspiracji renesansem włoskim. Zamek wybudowano w 1563 roku, obecnie przeznaczony jest na użytek instytucji publicznych.
 • Barokowy kościół Św. Jerzego z XVII w. – wybudowany na zamówienie hrabiego Jerzego Prószkowskiego. Obecnie zobaczyć tu można trzy XVII-wieczne dzwony, pokryte kartuszami herbowymi i inskrypcjami.
 • Dzielnica Pomologia – znajduje się tu park zabytkowy o powierzchni ok. 17 ha z unikatowymi gatunkami drzew i krzewów.
 • Opolska Wenecja – stare koryto Odry z licznymi mostami i kładkami pieszymi.

Opcje

2 osoby – pokój standard twin/double – HB – do 30.06.2018

 • 339 zł zamiast 650 zł za 1 noc
 • 619 zł zamiast 1300 zł za 2 noce
 • 899 zł zamiast 1950 zł za 3 noce
 • 1499 zł zamiast 3250 zł za 5 nocy
 • 1999 zł zamiast 4550 zł za 7 nocy

2 osoby – pokój standard twin/double – HB – 1 zabieg spa i wino – do 30.06.2018

 • 539 zł zamiast 1090 zł za 1 noc
 • 819 zł zamiast 1740 zł za 2 noce
 • 1099 zł zamiast 2390 zł za 3 noce
 • 1699 zł zamiast 3690 zł za 5 nocy
 • 2299 zł zamiast 4990 zł za 7 nocy

Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.