Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Wałbrzych: 3-4 noce z pakietem wielkanocnym

Wałbrzych: 3-4 noce dla 2 osób z wyżywieniem i pakietem wielkanocnym w Hotelu Zamkowym w Zamku Książ

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

Wartość: b/d

Cena: b/d

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska Groupon

Wałbrzych: 3-4 noce dla 2 osób z wyżywieniem i pakietem wielkanocnym w Hotelu Zamkowym w Zamku Książ

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Warunki

  • Ważność Groupon ważny: 29.03.2018-02.04.2018 (zależnie od wybranej opcji). W celu potwierdzenia konkretnych terminów pobytu skontaktuj się bezpośrednio z hotelem – nr tel. i/lub e-mail podane są w sekcji Rezerwacja. Cena za 2 osoby. Rezerwacja Rezerwacja jest konieczna: tel. +48 74 665 41 44, +48 74 664 38 52 lub mailowo: recepcja@hotelzamkowy.pl. Należy dołączyć zakupiony groupon. Po potwierdzeniu rezerwacji brak możliwości anulacji. Modyfikacja z co najmniej 7-dniowym wyprzedzeniem od daty przyjazdu i pod warunkiem dostępności preferowanych terminów. Po potwierdzeniu rezerwacji groupony nie podlegają zwrotowi ani nie można ich przekazać innej osobie. Grouponów nie można łączyć w celu przedłużenia pobytu. Dodatkowe informacje Lokalizacja hotelu: Wałbrzych, Polska. Brak opłaty klimatycznej. Ważny na pobyt w pokoju standard DBL dla 2 osób. Dodatkowe osoby Standardowe obłożenie: 2 osoby. Maks. obłożenie: 2 osoby dorosłe + 1 dziecko. Pobyt na 3 noce: Dziecko do 3 lat: bezpłatnie, w ramach pakietu. Dziecko 4-11 lat: 550 zł/osoba, w ramach pakietu. Osoba powyżej 12 lat: 1150 zł/osoba, w ramach pakietu. Pobyt na 4 noce: Dziecko do 3 lat: bezpłatnie, w ramach pakietu. Dziecko 4-11 lat: 650 zł/osoba, w ramach pakietu. Osoba powyżej 12 lat: 1350 zł/osoba, w ramach pakietu. Oryginalna wartość w oparciu o pobyt w pokoju standard DBL. Ograniczona dostępność dla tych terminów. Upewnij się, że preferowany przez Ciebie termin jest dostępny. Groupony sprzedawane przez Groupon International Travel GmbH.

Opis szczegółowy

Hotel

Na relaks zaprasza Hotel Zamkowy w Zamku Książ położony na terenie Książańskiego Parku Krajobrazowego, na malowniczej skarpie. To urokliwe miejsce stanowi niepowtarzalną enklawę ciszy i spokoju.

W zabytkowym budynku podzamcza znajduje się 19 luksusowo wyposażonych pokoi, w tym apartament. Przestronne, jasne pokoje hotelowe zostały zaaranżowane tak, aby zapewnić gościom komfort i wygodę. Z większości pokoi rozpościera się widok na Zamek Książ.

Hotelowa restauracja kryje w sobie historię wielu stuleci i serwuje klasyczne dania kuchni polskiej we współczesnej aranżacji.

Przejdź do zakładki Warunki i Szczegóły, aby dowiedzieć się więcej o ofercie.

Przykładowe atrakcje turystyczne

  • Pałac w Jedlince – pochodzący z XVII wieku i wybudowany w stylu barokowym. Po II wojnie światowej funkcjonował jako magazyn zboża dla pobliskiego PGR-u. W 2004 roku wykupiony przez prywatnego właściciela, odnowiony i udostępniony zwiedzającym.
  • Podziemne miasto Osówka – podziemny kompleks, który służył nazistom w czasie II wojny światowej. Dziś odrestaurowany i oddany do zwiedzania.
  • Kościół Pokoju w Świdnicy wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO.
  • W okolicy znajdują się liczne szlaki turystyczne i spacerowe

Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.