Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Wielkopolska: 1-5 nocy z wyżywieniem w hotelu 4*

Wielkopolska: 1-5 nocy dla 2 osób z wyżywieniem, basenem i więcej w Hotelu Habenda 4* – wiosna, wakacje

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

249 zł

Wartość: 489 zł

Cena: 249 zł

Oszczędzasz: 49%

Oferta z: Polska Groupon

Wielkopolska: 1-5 nocy dla 2 osób z wyżywieniem, basenem i więcej w Hotelu Habenda 4* – wiosna, wakacje

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Warunki

 • Ważność Groupon ważny do 31.08.2018 (zgodnie z opcjami). Terminy wyłączone: 30.03-03.04.2018. W celu potwierdzenia konkretnych terminów pobytu skontaktuj się bezpośrednio z hotelem – nr tel. i/lub e-mail podane są w sekcji Rezerwacja. Cena za 2 osoby. Rezerwacja Rezerwacja jest konieczna: tel. +48 67 283 44 00, +48 603 782 400 lub mailowo: hotel-habenda@hotel-habenda.pl. Należy dołączyć zakupiony groupon. Po potwierdzeniu rezerwacji brak możliwości anulacji. Modyfikacja z co najmniej 7-dniowym wyprzedzeniem od daty przyjazdu i pod warunkiem dostępności preferowanych terminów. Po potwierdzeniu rezerwacji groupony nie podlegają zwrotowi ani nie można ich przekazać innej osobie. Po przyjeździe należy okazać groupon w recepcji. Groupony można łączyć w celu przedłużenia pobytu. Dodatkowe informacje Lokalizacja hotelu: Budzyń, Polska. Brak opłaty klimatycznej. Ważny na pobyt w pokoju standard dla 2 osób. Dodatkowe osoby Standardowe obłożenie: 2 osoby. Maks. obłożenie: 2 osoby. Oryginalna wartość w oparciu o pobyt w pokoju standard. Ograniczona dostępność dla tych terminów. Upewnij się, że preferowany przez Ciebie termin jest dostępny. Groupony sprzedawane przez Groupon International Travel GmbH.

Opis szczegółowy

Hotel

Na skraju Doliny Noteci, w pobliżu malowniczych lasów, pełnych kwiatów łąk i jezior, znajduje się Hotel Habenda 4*. Okolica sprzyja relaksowi, a inspirowany alpejskim stylem obiekt oferuje szereg atrakcji.

Pokoje w stonowanych kolorach wyposażone są w minibarek, telefon, bezprzewodowy internet i telewizor. Każdy z nich posiada własną łazienkę z prysznicem.

W eleganckiej restauracji serwowane są aromatyczne dania kuchni europejskiej oraz tradycyjne potrawy kuchni staropolskiej. Z kolei w pubie można delektować się orzeźwiającymi napojami, wziąć udział w często organizowanych wieczorach tanecznych przy muzyce irlandzkiej albo w klimatycznych spotkaniach przy bluesie.

Relaks zapewnia gra w kręgle, wizyta w spa albo na basenie. Warto dodać, że hotel jest przystosowany do organizacji zarówno dużych imprez w tutejszym parku i amfiteatrze, jak i mniejszych pikników czy ognisk.

Przejdź do zakładki Warunki i Szczegóły, aby dowiedzieć się więcej o ofercie.

Przykładowe atrakcje turystyczne

 • Jezioro w Margoninie – wyciąg o długości 960 metrów stwarza okazję do jazdy na nartach wodnych.
 • Stok narciarski w Chodzieży – wybudowany w 2003 roku wyciąg narciarski ma długość 550 metrów i oferuje dogodne warunki do jazdy na nartach.
 • Jezioro w Kamienicy z plażą – oferuje dogodne warunki do uprawiania windsurfingu i wędkowania, jak również opalania się.
 • Liczne trasy rowerowe – warto pokonać np. 18-kilometrową trasę Budzyń-Dziewoklucz lub zorganizować 7-kilometrową wyprawę z Budzynia do Drążków.

Opcje

 • 249 zł zamiast 489 zł za 1 noc – 2 osoby – pok. 2-os. – wyżywienie HB – pt.-niedz.
 • 279 zł zamiast 489 zł za 1 noc – 2 osoby – pok. 2-os. – wyżywienie HB – niedz.-pt.

 • 499 zł zamiast 978 zł za 2 noce – 2 osoby – pok. 2-os. – wyżywienie HB – pt.-niedz.
 • 559 zł zamiast 978 zł za 2 noce – 2 osoby – pok. 2-os. – wyżywienie HB – niedz.-pt.

 • 769 zł zamiast 1467 zł za 3 noce – 2 osoby – pok. 2-os. – wyżywienie HB – czw.-niedz.
 • 819 zł zamiast 1467 zł za 3 noce – 2 osoby – pok. 2-os. – wyżywienie HB – niedz.-czw.

 • 1309 zł zamiast 2445 zł za 5 nocy – 2 osoby – pok. 2-os. – wyżywienie HB – pon.-niedz.

Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.