269 zł

Wartość: 600 zł

Cena: 269 zł

Oszczędzasz: 55%

269 zł zamiast 600 zł za kokosowy pakiet Spa dla 2 osób: peeling, masaż olejkiem, maska na ciało oraz peeling kawitacyjny z maską i masażem twarzy w salonie Pretty Women! Raj dla ciała i ducha!

Zniżka zakupów grupowych z Warszawy

Ważne

  • Konieczna wcześniejsza rezerwacja terminu - tel. 519 022 033, od poniedziałku do piątku w godz. 9-15.30.
  • 1 kupon = kokosowy pakiet Spa dla 2 osób obejmujący: peeling ciała, masaż ciała olejkiem, maskę na ciało, peeling kawitacyjny na twarz, masaż twarzy, szyi i dekoltu z ampułką, maskę kremową na twarz.

Opis szczegółowy

Raj dla ciała i ducha! Odprężcie się i zrelaksujcie podczas niezwykle przyjemnych zabiegów!W pakiecie kokosowy peeling ciała, masaż olejkiem, maska na ciało oraz zabieg na twarz!Pozwólcie sobie na ukojenie po męczącym dniu, poczujcie ulgę w bólu i pozbądźcie się uczucia spięcia!  Zbyt szybki, stresujący tryb życia, mnóstwo nerwowych sytuacji - to wszystko ma negatywny wpływ na ludzkie zdrowie i samopoczucie. Masaż to doskonały sposób na to, aby odprężyć się i zrelaksować, a przy okazji znaleźć ukojenie i relaks dla ciała i ducha! Pakiet Spa dla dwojga obejmuje:kokosowy peeling ciała,masaż ciała olejkiem kokosowym,kokosową maskę na ciało,peeling kawitacyjny na twarz,masaż twarzy, szyi i dekoltu na ampułce z kokosem,maskę kremową na twarz.

Kup teraz


Lokalizacja na mapie

Do końca pozostało: Pon, 20 Maj 2019 23:59:00 +0200

Kup teraz

Adres

Pretty Women ul. Marszałkowska 87/49, Warszawa

Podobne aktualne promocje z Warszawy

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj