Oferta online

10 zł

Wartość: 300 zł

Cena: 10 zł

Oszczędzasz: 97%

10 zł zamiast 300 zł za Kartę Klienta FotoSpec! Wywołanie nielimitowanej liczby zdjęć Premium 10x15 cm z darmową przesyłką w wyjątkowej cenie 30 gr przez 12 miesięcy!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • Aby aktywować Kartę, należy podczas składania pierwszego zamówienia w polu "Uwagi" wpisać kod kuponu oraz numer ID kuponu. Karty można używać wielokrotnie w okresie jej ważności. Każdorazowo kwota zamówienia nie może być mniejsza niż 30 zł (100 sztuk zdjęć 10x15 cm).
  • Do tego czasu należy użyć Karty pierwszy raz.
  • 1 kupon = Karta Klienta upoważniająca do nielimitowanej liczby odbitek w specjalnej cenie 30 groszy za sztukę formatu 10x15 cm przez 12 miesięcy od momentu pierwszego użycia Karty oraz darmowej wysyłki odbitek.

Opis szczegółowy

Gwarantowana przez rok cena i wysoka jakość zdjęć wywoływanych na markowym papierze!Idealna ostrość zdjęć na błyszczącym lub matowym papierze! Redukcja czerwonych oczu gratis!Bezpłatna i szybka wysyłka odbitek! Wywołaj swoje zdjęcia bez wychodzenia z domu!  Każdy z nas posiada mnóstwo zdjęć porozrzucanych na różnych sprzętach elektronicznych. Płyty CD i twarde dyski są bardzo podstępnymi urządzeniami - nigdy nie wiadomo, kiedy się zepsują. Pęd technologiczny sprawia, że za kilka lat możemy nie mieć gdzie odtworzyć cennych plików zapisanych na płytach! Nie ma na co czekać! Wywołaj swoje zdjęcia, a będziesz mieć pewność, że zobaczą je Twoje dzieci, wnuki, prawnuki...

Kup teraz


Do końca pozostało: Śr, 20 Marz 2019 23:59:00 +0100

Kup teraz

Podobne aktualne promocje ogólnopolskie

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj