Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Wrocław: godzinny masaż klasyczny, relaksacyjny, sportowy lub gorącymi kamieniami w Gabinecie masażu Marion

Od 59 zł zamiast 120 zł za godzinny masaż klasyczny, relaksacyjny, sportowy lub gorącymi kamieniami w Gabinecie masażu Marion we Wrocławiu! Poczuj przyjemne odprężenie!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

59 zł

Wartość: 120 zł

Cena: 59 zł

Oszczędzasz: 51%

Od 59 zł zamiast 120 zł za godzinny masaż klasyczny, relaksacyjny, sportowy lub gorącymi kamieniami w Gabinecie masażu Marion we Wrocławiu! Poczuj przyjemne odprężenie!

Zniżka zakupów grupowych z Wrocławia

Ważne

  • 1 kupon = godzinny masaż dla 1 osoby do wyboru: klasyczny, relaksacyjny,  lub sportowy albo gorącymi kamieniami z maseczką na całe ciało na bazie kwasu hialuronowego i olejku kokosowego, relaksacyjny z aromaterapią i maseczką na całe ciało na bazie kwasu hialuronowego i olejku kokosowego lub relaksacyjny ciepłym olejem z maseczką na całe ciało na bazie kwasu hialuronowego i olejku kokosowego.
  • 1 osoba może wykorzystać 1 kupon.
  • Konieczna wcześniejsza rezerwacja - tel. 607 565 307.

Opis szczegółowy

Uwolnij się od napięć! Wprowadź ciało w stan harmonii, odzyskaj  wewnętrzny spokój!Spraw komuś niezapomniany prezent - idealny pomysł na ciekawy podarunek dla bliskiej osoby!Pozwól sobie na chwilę relaksu i wytchnienia, popraw ukrwienie i przepływ krążenia!  Do wyboru masz:godzinny masaż klasyczny dla 1 osoby za 59 zł zamiast 120 zł,godzinny masaż relaksacyjny dla 1 osoby za 59 zł zamiast 120 zł,godzinny masaż sportowy dla 1 osoby za 59 zł zamiast 120 zł,godzinny masaż gorącymi kamieniami z maseczką na całe ciało na bazie kwasu hialuronowego i olejku kokosowego dla 1 osoby za 89 zł zamiast 150 zł,godzinny masaż relaksacyjny z aromaterapią i maseczką na całe ciało na bazie kwasu hialuronowego i olejku kokosowego dla 1 osoby za 89 zł zamiast 150 zł,godzinny masaż relaksacyjny ciepłym olejem z maseczką na całe ciało na bazie kwasu hialuronowego i olejku kokosowego dla 1 osoby za 89 zł zamiast 150 zł.   Poczuj przyjemne odprężenie, rozluźnij mięśnie i skorzystaj z chwili odpoczynku! Podaruj sobie niezapomniane chwile w Gabinecie masażu Marion we Wrocławiu! Oderwij się od codzienności i oddaj się zmysłowym masażom!


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

MARION Gabinet Masażu Mariusz Krawiec ul. Marcelego Bacciarellego 17, 51-649 Bartoszowice, Wrocław

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj