Oferta online

15 zł

Wartość: 40 zł

Cena: 15 zł

Oszczędzasz: 63%

15 zł zamiast 40 zł za 3-etapowy program oczyszczająco-odchudzający wraz z ułożeniem indywidualnej diety! Popraw swoje samopoczucie z Poradnią Dietek!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • Aby zrealizować kupon, należy wysłać go na adres kontakt@dietek.pl. W odpowiedzi przesłana zostanie ankieta do wypełnienia. Po odesłaniu ankiety w ciągu 3-4 dni mailem przesyłany jest program diety z instrukcją.
  • 1 kupon = program dietetyczny Last Minute.

Opis szczegółowy

Pozbądź się tkanki tłuszczowej, popraw figurę, walcz z chorobami spowodowanymi złym odżywianiem!Skorzystaj z pomocy doświadczonych dietetyków i popraw jakość swojego zdrowia oraz samopoczucia!Oczyść organizm z toksyn! Dodatkowo nielimitowane konsultacje mailowe i dostęp do Monitora Dietka!  Odchudzanie to proces skomplikowany, lecz dobrze dobrana dieta sprawia, że odchudzanie nie jest uciążliwe w codziennym życiu, a efekt pracy jest trwały. Skorzystaj z programu oczyszczająco-odchudzającego Last Minute i popraw jakość swojego zdrowia oraz samopoczucia!

Kup teraz


Do końca pozostało: Pon, 18 Marz 2019 23:59:00 +0100

Kup teraz

Podobne aktualne promocje ogólnopolskie

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.