Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Słowenia: 3 lub 4 dni dla 2 osób w Hotelu Krek

Wypoczynek w malowniczej Słowenii! Od 599 zł zamiast 1040 zł za 3 lub 4 dni dla 2 osób ze śniadaniami i obiadokolacją w Hotelu Krek w Lesce nad jeziorem Bled!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

599 zł

Wartość: 1040 zł

Cena: 599 zł

Oszczędzasz: 42%

Wypoczynek w malowniczej Słowenii! Od 599 zł zamiast 1040 zł za 3 lub 4 dni dla 2 osób ze śniadaniami i obiadokolacją w Hotelu Krek w Lesce nad jeziorem Bled!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • 1 kupon = 3 dni (2 noce) lub 4 dni (3 noce) dla 2 osób ze śniadaniami i obiadokolacją w pokoju z łazienką, Wi-Fi, TV i balkonem. Kupony można łączyć w dłuższe pobyty.
  • Kupon ważny do 14.06.2018 r. Kupon ważny od chwili zakupu.
  • Kupon należy wymienić na voucher hotelowy w ciągu 10 dni od daty dokonania zakupu, rejestrując się na stronie http://register.hotelvoucheronline.com (należy wybrać język polski). W odpowiedzi, na podany w formularzu adres mailowy, zostanie przesłany hotelowy voucher z instrukcją rezerwacji pokoju w obiekcie. Wydrukowany voucher należy okazać na miejscu po przyjeździe.
  • Podatek miejscowy: dzieci 7-18 lat: 0,64 EUR/osoba/noc, od 18 lat: 1,27 EUR/osoba/noc.
  • Pobyt zwierząt: 7 EUR/noc/zwierzę.
  • W cenie kuponu: bezpłatny parking, mapa rowerowa okolicy oraz wejściówka do muzeum Lectar (po wcześniejszej rezerwacji terminu zwiedzania w recepcji hotelu).
  • Dodatkowe obiadokolacje: 9,5 EUR/osoba/dzień; obiady i kolacje: 19 EUR/osoba/dzień.

Opis szczegółowy

Wypoczynek w malowniczej Słowenii! Noclegi w pokojach z łazienką, TV, Wi-Fi oraz z widokiem na park i balkonem!Czekają na Was pyszne śniadania i obiadokolacja pośród malowniczej, górskiej scenerii!Kupony ważne do czerwca 2018 roku! Zaplanujcie swój urlop w jednym z najpiękniejszych państw europejskich!  2 warianty do wyboru:3 dni (2 noce) dla 2 osób ze śniadaniami i obiadokolacją za 599 zł zamiast 1040 zł,4 dni (3 noce) dla 2 osób ze śniadaniami i obiadokolacją za 879 zł zamiast 1500 zł.  Słowenia to jedno z najpiękniejszych państw środkowoeuropejskich. Posiada dostęp zarówno do Alp, jak i ciepłego Morza Adriatyckiego. Jest krajem zachwycającej przyrody - wartymi zobaczenia z pewnością są kaniony rzeczne Szma­rag­do­wa Socza, ja­ski­nia Po­stoj­na, czy wzgórza z win­ni­ca­mi w re­gio­nie Goriška Brda. Miłośnicy zwiedzania koniecznie muszą odwiedzić  Lublanę, stolicę Słowenii, w której znajdują się imponujące zabytki, m.in.  Zamek Lublański i słynny Most Smoka. Małe jest piękne - to określenie sprawdza się w przypadku Słowenii, więc nie zwlekajcie i zaplanujcie swój wymarzony urlop już dziś!


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Hotel Krek hotel@krek.si

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj