Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Praga: 3-4 dni dla 2 osób w Hotelu Victoria***

Urlop w stolicy Czech! Od 629 zł zamiast 930 zł za 3 lub 4 dni dla 2 osób ze śniadaniami w Hotelu Victoria*** w Pradze!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

629 zł

Wartość: 930 zł

Cena: 629 zł

Oszczędzasz: 32%

Urlop w stolicy Czech! Od 629 zł zamiast 930 zł za 3 lub 4 dni dla 2 osób ze śniadaniami w Hotelu Victoria*** w Pradze!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • Kupon należy wymienić na voucher hotelowy w ciągu 8 dni od  zakupu na http://go.hotelvoucheronline.com, wpisując kod oraz ID kuponu. W odpowiedzi, na podany w formularzu adres mailowy, zostanie przesłany voucher z instrukcją rezerwacji pokoju.
  • Kupon ważny do 31.03.2018 r. Kupon ważny od chwili zakupu.
  • Modyfikacja i anulowanie potwierdzonej rezerwacji jest możliwe na 10 dni przed planowanym przyjazdem, w przeciwnym razie kupon uznaje się za wykorzystany.
  • 1 kupon = 3 dni (2 noce) lub 4 dni (3 noce) dla 2 osób ze śniadaniami w pokoju 2-osobowym z łazienką. Kupony można łączyć w dłuższe pobyty.

Opis szczegółowy

Wspaniały weekend pełen wrażeń w Pradze! Odkryjcie uroki jednego z najpiękniejszych europejskich miast!Nowocześnie urządzone pokoje z łazienką, TV i sejfem! Dogodny dojazd do centrum miasta!Kupony ważne do końca marca 2018 roku! Już dziś zaplanujcie niezapomniany urlop w stolicy Czech!  Do wyboru macie:3 dni (2 noce) dla 2 osób ze śniadaniami za 629 zł zamiast 930 zł,4 dni (3 noce) dla 2 osób ze śniadaniami za 929 zł zamiast 1350 zł.   Praga - miasto stu wież. Romantyczne i fascynujące, pełne zabytków i uroczych zakątków. Nie ma na świecie osoby, która oparłaby się urokowi tego miasta. Teraz i Wy możecie poczuć ten niepowtarzalny klimat i zachwycić się pięknem licznych zamków, klasztorów i kościołów, pospacerować tajemniczymi uliczkami, poobserwować monumentalne wieże i poznać niesamowite historie!


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Hotel Victoria*** Seifertova 26, Praga, 130 00, Czechy

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj