Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Mazowsze: kolacja walentynkowa z opcją 1-2 noclegów

Mazowsze: walentynki – kolacja dla 2 osób z opcją 1-2 noclegów w Hotelu Relaks

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

89 zł

Wartość: 200 zł

Cena: 89 zł

Oszczędzasz: 56%

Oferta z: Polska Groupon

Mazowsze: walentynki – kolacja dla 2 osób z opcją 1-2 noclegów w Hotelu Relaks

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Warunki

  • Ważność Groupon ważny: 09-18.02.2018. Ograniczona dostępność miejsc w tygodniu (pon.-czw.). W celu potwierdzenia konkretnych terminów pobytu skontaktuj się bezpośrednio z hotelem – nr tel. i/lub e-mail podane są w sekcji Rezerwacja. Cena za 2 osoby. Rezerwacja Rezerwacja jest konieczna: tel. +48 22 789 99 25 lub mailowo: recepcja@hotelrelaks.pl. Należy dołączyć zakupiony groupon. Po potwierdzeniu rezerwacji brak możliwości anulacji. Modyfikacja z co najmniej 7-dniowym wyprzedzeniem od daty przyjazdu i pod warunkiem dostępności preferowanych terminów. Po potwierdzeniu rezerwacji groupony nie podlegają zwrotowi ani nie można ich przekazać innej osobie. Groupony można łączyć w celu przedłużenia pobytu. Dodatkowe informacje Lokalizacja hotelu: Wola Ducka, Polska. Brak opłaty klimatycznej. Ważny na pobyt w pokoju double dla 2 osób. Dodatkowe osoby Standardowe obłożenie: 2 osoby. Maks. obłożenie: 2 osoby dorosłe. Oryginalna wartość w oparciu o pobyt w pokoju double. Ograniczona dostępność dla tych terminów. Upewnij się, że preferowany przez Ciebie termin jest dostępny. Groupony sprzedawane przez Groupon International Travel GmbH.

Opis szczegółowy

Hotel

Hotel Relaks, zgodnie ze swą nazwą, to miejsce pozwalające na dogłębne odprężenie w otoczeniu bajecznej przyrody i z dala od zgiełku miasta.

Położony zaledwie 30 km od Warszawy obiekt oddaje do dyspozycji gości ładnie urządzone pokoje i apartamenty, a restauracja Relaks serwuje dania polskiej kuchni.

Hotel jest otoczony lasami, gdzie można w ciepłe dni spacerować i jeździć na rowerze. Dodatkową atrakcją są ogniska, grille, kuligi i przejażdżki wozem taborowym organizowane na życzenie.

Przejdź do zakładki Warunki i Szczegóły, aby dowiedzieć się więcej o ofercie.

Przykładowe atrakcje turystyczne

  • Stare Miasto w Warszawie – wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Jego początki sięgają XII wieku. Znajduje się tu m.in. Plac Zamkowy, Zamek Królewski, katedra św. Jana i kościół Jezuitów.
  • Zamek Królewski w Warszawie – łączący w sobie cechy gotyku, wczesnego baroku, rokoka i klasycyzmu. Obok funkcji muzealnych pełni także rolę reprezentacyjną i uważa się go za symbol stolicy.
  • Łazienki Królewskie w Warszawie – zespół pałacowo-parkowy założony w XVIII wieku z inicjatywy króla Stanisława Augusta Poniatowskiego. Najwspanialszy zespół architektury polskiej doby klasycyzmu stanisławowskiego.

Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj