Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Góry Świętokrzyskie: 1-5 nocy z wyżywieniem i spa – ferie

Góry Świętokrzyskie: 1-5 nocy dla 2 osób z wyżywieniem, opcjonalnie spa i więcej w Hotelu Ameliówka – ferie

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

199 zł

Wartość: 390 zł

Cena: 199 zł

Oszczędzasz: 49%

Oferta z: Polska Groupon

Góry Świętokrzyskie: 1-5 nocy dla 2 osób z wyżywieniem, opcjonalnie spa i więcej w Hotelu Ameliówka – ferie

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Warunki

 • Ważność Groupon ważny do 30.06.2018. Terminy wyłączone: 30.03-02.04.2018, 30.04-03.05.2018. W celu potwierdzenia konkretnych terminów pobytu skontaktuj się bezpośrednio z hotelem – nr tel. i/lub e-mail podane są w sekcji Rezerwacja. Cena za 2 osoby. Rezerwacja Rezerwacja jest konieczna: tel. +48 41 311 07 99, +48 41 311 07 97 lub mailowo: hotel@ameliowka.pl. Należy dołączyć zakupiony groupon. Po potwierdzeniu rezerwacji brak możliwości anulacji. Modyfikacja z co najmniej 5-dniowym wyprzedzeniem od daty przyjazdu i pod warunkiem dostępności preferowanych terminów. Po potwierdzeniu rezerwacji groupony nie podlegają zwrotowi ani nie można ich przekazać innej osobie. Groupony można łączyć w celu przedłużenia pobytu. Dodatkowe informacje Lokalizacja hotelu: Masłów, Polska. Brak opłaty klimatycznej. Ważny na pobyt w pokoju standard lub lux dla 2 osób. Dodatkowe osoby Standardowe obłożenie: 2 osoby. Maks. obłożenie: 3 osoby dorosłe lub 2 osoby dorosłe + 1 dziecko + 1 dziecko poniżej 4 lat. Dziecko poniżej 4 lat: bezpłatnie, bez świadczeń. Dziecko 4-12 lat: 80 zł/osoba/doba ze śniadaniem (na dostawce). Oryginalna wartość w oparciu o pobyt w pokoju standard lub lux. Ograniczona dostępność dla tych terminów. Upewnij się, że preferowany przez Ciebie termin jest dostępny. Groupony sprzedawane przez Groupon International Travel GmbH.

Opis szczegółowy

Hotel

W Masłowie, zaledwie 15 km od Kielc, czeka na gości Hotel Ameliówka. Mikroklimat korzystnie wpływający na zdrowie i samopoczucie, malownicze widoki i lokalizacja w samym sercu gór to tylko kilka powodów, dla których warto odwiedzić to miejsce.

W stylowych, gruntownie odnowionych wnętrzach czekają na gości pokoje typu standard i lux z łazienkami, wyposażone w internet bezprzewodowy i telewizję satelitarną.

Hotelowa restauracja serwuje przysmaki kuchni polskiej i międzynarodowej, a kawiarnia raczy aromatyczną kawą, drinkami oraz przekąskami. Z okien podziwiać można zapierające dech w piersiach widoki.

Warto zrelaksować się w strefie spa, gdzie znajduje się jacuzzi, sauna i kabina masażowo-parowa. Hotel oferuje też dodatkowo płatne zabiegi masażu oraz kosmetyczne. Na miejscu można również zagrać w bilard czy tenisa stołowego, na maluchy czeka zaś kącik zabaw. Dla zmotoryzowanych przygotowano monitorowany parking.

Przy większej grupie zainteresowanych istnieje możliwość zorganizowania następujących atrakcji: wieczory taneczne, ogniska z pieczeniem kiełbasek, wycieczki po Górach Świętokrzyskich z przewodnikiem, gry terenowe, gry miejskie, zajęcia taneczne, pieczenie ciasteczek dla dzieci, sala kinowa, menu fit, opiekun dla dzieci.

Obiekt poleca ponadto: salę zabaw dla dzieci, wypożyczalnię rowerów (5 zł/godz. lub 25 zł/dzień), kije do nordic walkingu, relaks w saunie z banią, jacuzzi z bąbelkami, masaż w kabinie parowej, jazdę konną.

Przejdź do zakładki Warunki i Szczegóły, aby dowiedzieć się więcej o ofercie.

Przykładowe atrakcje turystyczne

 • Jaskinia Raj i Centrum Neandertalczyka – jedna z najpiękniejszych krasowych jaskiń w Polsce. Zamieszkiwana była przez neandertalczyków. Skupiska stalaktytów występują tu o unikatowym na światową skalę zagęszczeniu. Jaskinia ma długość 240 m, z czego 180 m udostępnione jest dla zwiedzających.
 • Park Miniatur Sabat Krajno (8 km od Ameliówki) – aleja miniatur „Wonderful World”: Wieża Eiffla, Krzywa Wieża w Pizie, World Trade Center, Taj Mahal, piramidy egipskie.
 • Kielce – wczesnobarokowy pałac biskupów krakowskich; jeden z symboli miasta, zbudowany w latach 1637-1644 z inicjatywy biskupa Jakuba Zadzika. Od 1971 r. mieści się w nim Muzeum Narodowe.
 • Łysica (Góra Świętej Katarzyny) – najwyższy szczyt Gór Świętokrzyskich o wysokości 612 m n.p.m. i najniższy szczyt Korony Gór Polski.

Opcje

2 osoby – pokój standard – HB – jacuzzi

 • 199 zł zamiast 390 zł za 1 noc
 • 389 zł zamiast 700 zł za 2 noce
 • 599 zł zamiast 1050 zł za 3 noce
 • 699 zł zamiast 1400 zł za 4 noce
 • 999 zł zamiast 1950 zł za 5 nocy

2 osoby – pokój lux – HB – wejście do spa i deser

 • 299 zł zamiast 540 zł za 1 noc
 • 499 zł zamiast 700 zł za 2 noce
 • 699 zł zamiast 1620 zł za 3 noce
 • 899 zł zamiast 2160 zł za 4 noce
 • 1099 zł zamiast 2700 zł za 5 nocy

Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj