Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Kurs języka francuskiego on-line

59 zł zamiast 398 zł za 6-miesięczny dostęp do internetowego kursu języka francuskiego! Tylko teraz - dodatkowe 2 miesiące kursu gratis!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

59 zł

Wartość: 398 zł

Cena: 59 zł

Oszczędzasz: 85%

59 zł zamiast 398 zł za 6-miesięczny dostęp do internetowego kursu języka francuskiego! Tylko teraz - dodatkowe 2 miesiące kursu gratis!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • Aby zrealizować kupon, należy wysyłać maila na adres kupon@fun-media.com, załączając kupon w formacie pdf. W odpowiedzi zwrotnej przesłane zostaną 2 kody aktywacyjne. Kod na język francuski należy wpisać na stronie kursu: francuski123.pl, w zakładce "aktywacja". Kod na 2 miesiące dostępu gratis należy zrealizować zgodnie z instrukcją otrzymaną w towarzyszącej mu wiadomości.
  • 1 kupon = 6-miesięczny dostęp do internetowego kursu języka francuskiego plus 2 miesiące kursu gratis.

Opis szczegółowy

Nauka języka obcego na specjalnej platformie językowej! Ucz się gdzie chcesz i kiedy chcesz!6-miesięczny dostęp do wszystkich poziomów językowych! Tylko teraz dodatkowo 2 miesiące nauki gratis!Kurs prowadzony przez native speakerów metodą „123”, opracowaną przez międzynarodowy zespół językowy!  Dojazdy do szkoły, zajęcia w porach, które nie zawsze ci odpowiadają - o tym wszystkim możesz zapomnieć decydując się na kurs językowy on-line!  Nauka innowacyjną metodą “123”, opracowaną przez międzynarodowy zespół specjalistów, odnosi sukcesy już w 40 krajach świata! Ucz się języka gdzie chcesz i kiedy chcesz!


Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj