Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Austria: 2-4 dni dla 2 osób w Hotelu Klimt***

Cudowny pobyt w stolicy Austrii! Od 329 zł zamiast 435 zł za 2, 3 lub 4 dni dla 2 osób ze śniadaniami w Hotelu Klimt*** w Wiedniu!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

329 zł

Wartość: 435 zł

Cena: 329 zł

Oszczędzasz: 24%

Cudowny pobyt w stolicy Austrii! Od 329 zł zamiast 435 zł za 2, 3 lub 4 dni dla 2 osób ze śniadaniami w Hotelu Klimt*** w Wiedniu!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • Kupon ważny do 19.06.2018 r. Kupon ważny od chwili zakupu.
  • Kupon należy wymienić na voucher hotelowy w ciągu 8 dni od daty dokonania zakupu, rejestrując się na stronie http://register.hotelvoucheronline.com. W odpowiedzi, na podany w formularzu adres mailowy, zostanie przesłany hotelowy voucher z instrukcją rezerwacji pokoju w obiekcie.
  • Dziecko do lat 3 śpiące z rodzicami na jednym łóżku: bezpłatnie, powyżej 3 lat: 15 EUR/noc z wliczonym śniadaniem.
  • W cenie kuponu powitalna butelka wina i 10% zniżki do Parndorf Designer Outlet.
  • Parking płatny 8 EUR/dzień.
  • 1 kupon = 2 dni (1 noc) lub 3 dni (2 noce) lub 4 dni (3 noce) dla 2 osób ze śniadaniami w pokoju 2-osobowym z łazienką, Wi-Fi i TV. Kupony można łączyć w dłuższe pobyty.

Opis szczegółowy

Cudowny wypoczynek w Wiedniu! Odkryjcie uroki jednej z najpiękniejszych europejskich stolic!Obiekt położony w dogodnej lokalizacji, blisko metra, z dojazdem do centrum w zaledwie kilka minut!Czekają na Was przestronne pokoje oraz smaczne, wiedeńskie śniadania! Dostęp do internetu w cenie kuponu!  Do wyboru macie:2 dni (1 noc) dla 2 osób ze śniadaniem za 329 zł zamiast 435 zł,3 dni (2 noce) dla 2 osób ze śniadaniami za 625 zł zamiast 825 zł,4 dni (3 noce) dla 2 osób ze śniadaniami za 889 zł zamiast 1300 zł.   Wiedeń jest jednocześnie stolicą i największym miastem Austrii, położonym w północno-wschodniej części kraju, nad Dunajem. Historyczne centrum stolicy wraz z jego zabytkami zostały wpisane w 2001 roku na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Jest znaczącym ośrodkiem kulturalnym. Wiedeń to wspaniały pomysł dla każdego, kogo interesuje historia, architektura i sztuka. Odkryjcie uroki jednej z najpiękniejszych europejskich stolic!


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Hotel & Apartments Klimt Felbigergasse 58, Austria 1140 Wien

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj