Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Pomorze: 3-5 nocy z pełnym wyżywieniem – Wielkanoc

Pomorze: 3-5 nocy dla 1 lub 2 osób z pełnym wyżywieniem, zabiegiem i więcej w OWR Piramida – Wielkanoc

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

349 zł

Wartość: 615 zł

Cena: 349 zł

Oszczędzasz: 43%

Oferta z: Polska Groupon

Pomorze: 3-5 nocy dla 1 lub 2 osób z pełnym wyżywieniem, zabiegiem i więcej w OWR Piramida – Wielkanoc

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Warunki

  • Ważność Groupon ważny: 24.03.2018-04.04.2018. W celu potwierdzenia konkretnych terminów pobytu skontaktuj się bezpośrednio z hotelem – nr tel. i/lub e-mail podane są w sekcji Rezerwacja. Cena za 1 lub 2 osoby. Rezerwacja Rezerwacja jest konieczna: tel. +48 943 142 979 lub mailowo: piramida1@all-tourist.pl. Należy dołączyć zakupiony groupon. Po potwierdzeniu rezerwacji brak możliwości anulacji. Modyfikacja z co najmniej 3-dniowym wyprzedzeniem od daty przyjazdu i pod warunkiem dostępności preferowanych terminów. Po potwierdzeniu rezerwacji groupony nie podlegają zwrotowi ani nie można ich przekazać innej osobie. Groupony można łączyć w celu przedłużenia pobytu. Dodatkowe informacje Lokalizacja hotelu: Darłówko, Polska. Opłata klimatyczna: 2,20 zł/osoba/doba, płatne na miejscu. Ważny na pobyt w pokoju standard dla 1 lub 2 osób. Zabiegi wykonywane są od poniedziałku do piątku. Dodatkowe osoby Standardowe obłożenie: 1 lub 2 osoby dorosłe. Maks. obłożenie: 2 osoby dorosłe. Oryginalna wartość w oparciu o pobyt w pokoju standard. Ograniczona dostępność dla tych terminów. Upewnij się, że preferowany przez Ciebie termin jest dostępny. Groupony sprzedawane przez Groupon International Travel GmbH.

Opis szczegółowy

Ośrodek Wczasowo-Rehabilitacyjny

W zacisznej dzielnicy Darłówka, zaledwie 200 m od morza, znajduje się ośrodek Piramida. Bogate zaplecze rehabilitacyjno-sportowe sprawia, że można tutaj spędzić niezapomniany urlop.

Ośrodek udostępnia gościom pokoje 2-, 3- oraz 4-osobowe z łazienkami, które okazują się oazą spokoju po dniu pełnym wrażeń. Energii do działania dostarczają posiłki serwowane w jadalniach, a słodkie chwile gwarantuje pobyt w kawiarni.

Miłośnicy aktywnego wypoczynku mają do dyspozycji boisko wielofunkcyjne z kortem tenisowym i ścianą treningową, stoły do ping-ponga, kije do nordic walkingu, piłkarzyki, fitness club, boiska do gier i ścianę wspinaczkową. Gdy zaś pogoda spłata figla, można zajrzeć do sali telewizyjnej. Z myślą o dzieciach przygotowano plac zabaw na rozległym terenie zielonym i świetlice. Ponadto ośrodek oferuje wiele rodzajów zabiegów rehabilitacyjnych, w tym masaże i ćwiczenia terapeutyczne.

Przejdź do zakładki Warunki i Szczegóły, aby dowiedzieć się więcej o ofercie.

Przykładowe atrakcje turystyczne

  • Park wodny z morską wodą – znajdują się tutaj baseny rekreacyjne i sportowe, basen dla dzieci, „dzika rzeka” i dwie zjeżdżalnie, które gwarantują fantastyczną zabawę. Na terenie parku wodnego jest też m.in. kręgielnia, sauna, jacuzzi, solarium i gabinety odnowy biologicznej.
  • Zamek Książąt Pomorskich – nadmorski gotycki zamek z wieżą o wysokości 24 m. Od 1945 r. znajduje się w nim Muzeum Regionalne, w którym można podziwiać wystawę ptaków, wystawę morską zróżnicowaną tematycznie (m.in. kłusownictwo, wojenne okręty morskie), kolekcję sztuki wschodniej i wiele więcej.
  • Kościół Mariacki – z kunsztownie rzeźbioną renesansową amboną z 1684 roku, barokowymi obrazami z pierwszej połowy XVIII wieku, sarkofagami książąt pomorskich, portretami apostołów z końca XVII wieku, renesansową misą chrzcielną z XVI wieku oraz krucyfiksem i tabernakulum z XVII wieku.

Opcje

Pobyt w terminie 27.03.2018-04.04.2018, Wielkanoc

  • 349 zł zamiast 615 zł za 3 noce – 1 osoba – pokój standard – wyżywienie FB
  • 429 zł zamiast 820 zł za 4 noce – 1 osoba – pokój standard – wyżywienie FB
  • 599 zł zamiast 2050 zł za 5 nocy – 1 osoba – pokój standard – wyżywienie FB

  • 699 zł zamiast 1230 zł za 3 noce – 2 osoby – pokój standard – wyżywienie FB
  • 759 zł zamiast 1640 zł za 4 noce – 2 osoby – pokój standard – wyżywienie FB
  • 899 zł zamiast 2050 zł za 5 nocy – 2 osoby – pokój standard – wyżywienie FB

Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj