Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Bory Tucholskie: bal karnawałowy lub walentynki z 1-2 nocami

Bory Tucholskie: bal karnawałowy lub walentynki dla 1 lub 2 osób z wyżywieniem i więcej w Dworku Tucholskim

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

169 zł

Wartość: 350 zł

Cena: 169 zł

Oszczędzasz: 52%

Oferta z: Polska Groupon

Bory Tucholskie: bal karnawałowy lub walentynki dla 1 lub 2 osób z wyżywieniem i więcej w Dworku Tucholskim

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Warunki

  • Ważność Groupon ważny: 09-18.02.2018 (zależnie od opcji). W celu potwierdzenia konkretnych terminów pobytu skontaktuj się bezpośrednio z hotelem – nr tel. i/lub e-mail podane są w sekcji Rezerwacja. Cena za 1 lub 2 os. Rezerwacja Rezerwacja jest konieczna: tel. +48 507 187 558 lub mailowo: rezerwacja@dworektucholski.com.pl. Należy dołączyć zakupiony groupon. Po potwierdzeniu rezerwacji brak możliwości anulacji. Modyfikacja z co najmniej 5-dniowym wyprzedzeniem od daty przyjazdu i pod warunkiem dostępności preferowanych terminów. Po potwierdzeniu rezerwacji groupony nie podlegają zwrotowi ani nie można ich przekazać innej osobie. Grouponów nie można łączyć w celu przedłużenia pobytu. Dodatkowe informacje Lokalizacja hotelu: Zblewo, Polska. Opłata klimatyczna: 2,22 zł/osoba/doba, płatne na miejscu. Ważny na pobyt w pokoju standard dla 1 lub 2 osób. Dodatkowe osoby Standardowe obłożenie pokoju: 2 osoby. Maks. obłożenie pokoju: 2 osoby dorosłe. Oryginalna wartość w oparciu o pobyt w pokoju standard. Ograniczona dostępność dla tych terminów. Upewnij się, że preferowany przez Ciebie termin jest dostępny. Groupony sprzedawane przez Groupon International Travel GmbH.

Opis szczegółowy

Hotel

Położony niedaleko Jeziora Niedackiego Dworek Tucholski zaprasza na relaksujący pobyt w komfortowych warunkach.

Do dyspozycji odwiedzających są 3 budynki hotelowe, 2 domki kryte strzechą oraz pięknie urządzony ogród z placem zabaw. Gości oczarują także nietypowe wnętrza różnych sal i pomieszczeń. Wieczorami będzie można posiedzieć w miejscu przeznaczonym do grillowania i biesiadowania.

Pokoje wyposażone są w telewizor, łoże małżeńskie lub łóżka pojedyncze oraz Wi-Fi. W łazienkach znajduje się kabina prysznicowa lub wanna oraz zestaw ręczników i mydełek, a w niektórych również suszarka.

Restauracja Grota Solna wyłożona jest blokami solnymi, więc podczas spożywania posiłków można poczuć unikalny mikroklimat. W menu królują dania z sezonowych owoców i warzyw, jak również z grzybów oraz innych produktów ekologicznych.

W Dworku Tucholskim nie sposób narzekać na nudę. Basen z podgrzewaną wodą, kort tenisowy, boisko do koszykówki oraz miejsce na ognisko lub grilla – to tylko kilka propozycji.

Spacery po okolicy mogą dostarczyć wielu pozytywnych wrażeń. W pobliskich lasach żyją jelenie, sarny, lisy, a nawet wilki. Z kolei położone na terenie gminy Jezioro Borzechowskie posiada krystalicznie czystą wodę i stanowi nie lada gratkę dla wędkarzy.

Przejdź do zakładki Warunki i Szczegóły, aby dowiedzieć się więcej o ofercie.

Przykładowe atrakcje turystyczne

  • Park Narodowy Bory Tucholskie – utworzony dla ochrony kompleksu borów sosnowych i położonych wśród nich jezior lobeliowych. Znajdują się tu 63 km szlaków turystycznych i 4 ścieżki edukacyjne.
  • Bazylika Katedralna w Pelplinie – zabytek z przełomu XIII-XIV wieku, zaliczany do najpiękniejszych dzieł gotyckich w Polsce. Zobaczyć tu można piękny Ołtarz Główny, największy w tej części Europy, barokowe ołtarze boczne oraz średniowieczny zestaw rzeźb dębowych.
  • Rezerwat przyrody Brzęki im. Zygmunta Czubińskiego – leśny rezerwat przyrody o powierzchni 102 ha położony w Szczerkowie. Ochroną obejmuje fragment grądu z największym w Polsce i Europie Środkowej skupiskiem rzadko spotykanego jarzębu brekini, zwanego inaczej brzękiem.
  • Zamek krzyżacki w Świeciu – zbudowany został w stylu gotyckim przez zakon krzyżacki w I połowie XIV wieku w miejscu grodu książąt pomorskich, według pomysłu Güntera von Hohensteina. Był to jedyny zamek wodny na terenie państwa krzyżackiego.

Opcje

  • 169 zł zamiast 350 zł za 1 noc – 2 osoby – pokój standard – HB – 09-18.02.2018, walentynki
  • 299 zł zamiast 699 zł za 2 noce – 2 osoby – pokój standard – HB – 09-18.02.2018, walentynki

  • 199 zł zamiast 460 zł za Bal karnawałowy – 2 osoby – 10.02.2018

  • 99 zł zamiast 330 zł za 1 noc – 1 osoba – pokój standard – HB – bal karnawałowy – 9-11.02.2018
  • 249 zł zamiast 579 zł za 2 noce – 2 osoby – pokój standard – HB – bal karnawałowy – 9-11.02.2018

Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj