Oferta online

29 zł

Wartość: 59 zł

Cena: 29 zł

Oszczędzasz: 51%

29 zł zamiast 59 zł za 3-miesięczny dostęp do internetowego kursu języka hiszpańskiego z iLang.pl! Ucz się w swoim tempie i osiągaj rezultaty!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • 1 kupon = 3-miesięczny dostęp do kursu języka hiszpańskiego on-line na iLang.pl.
  • Aby skorzystać z kursu, należy zarejestrować się na stronie www.ilang.pl, a po zalogowaniu, na podstronie "Twój Profil", w zakładce "Kod promocyjny" wpisać kod kuponu. Następnie kupon należy przesłać na adres pomoc@ilang.pl, w temacie wpisując "Klub Zniżek - kurs hiszpańskiego".

Opis szczegółowy

Nauka języka hiszpańskiego z iLang.pl gdziekolwiek jesteś, 7 dni w tygodniu o dowolnej porze dnia!Rozbudowany system forum dyskusyjnego pozwala na wymianę informacji z innymi słuchaczami szkoły!Ucz się w swoim tempie i osiągaj rezultaty! Nauka języka w sposób zupełnie naturalny!Efektywny system motywacyjny i powtórkowy! Przyswoisz wiedzę w błyskawicznym tempie!   Czym różni się metoda iLang od innych metod:skutecznością poprzez system Language Surround,przyswajaniem języka w sposób zupełnie naturalny,unikalnym, zindywidualizowanym podejściem do każdego słuchacza i jego tempa nauki,bardzo efektywnym systemem motywacyjnym MotivateME i powtórkowym RepeaTiT.

Kup teraz


Do końca pozostało: Śr, 20 Marz 2019 23:59:00 +0100

Kup teraz

Podobne aktualne promocje ogólnopolskie

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj