Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Łeba: 3 lub 4 dni dla 2 osób z wyżywieniem i dostępem do Spa w Łeba Hotel & Spa***

Relaks ze Spa nad Bałtykiem! Od 749 zł za 3 lub 4 dni dla 2 osób ze śniadaniami, obiadokolacjami, masażami i Spa oraz nielimitowanym dostępem do basenu i saun w Łeba Hotel & Spa***!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

749 zł

Wartość: 749 zł

Cena: 749 zł

Oszczędzasz: b/d

Relaks ze Spa nad Bałtykiem! Od 749 zł za 3 lub 4 dni dla 2 osób ze śniadaniami, obiadokolacjami, masażami i Spa oraz nielimitowanym dostępem do basenu i saun w Łeba Hotel & Spa***!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • W opcjach z zabiegami Spa codziennie 1 zabieg do wyboru dla każdej osoby: masaż czekoladowy pleców, masaż pleców kamieniami, aromaterapeutyczny masaż pleców, peeling kawitacyjny twarzy, peeling ciała solą lub kosmetyczny masaż twarzy i relaksacyjny głowy.
  • Opłata klimatyczna wliczona w cenę kuponu.
  • Kupon ważny do 30.04.2018 r. z wyłączeniem 30.03-3.04.2018 r. Kupon ważny od chwili zakupu.
  • 1 kupon = 3 dni (2 noce) lub 4 dni (3 noce) dla 2 osób ze śniadaniami i obiadokolacjami albo 3 dni (2 noce) lub 4 dni (3 noce) dla 2 osób ze śniadaniami, obiadokolacjami i codziennymi zabiegami Spa w pokoju z łazienką, TV i WiFi. Kupony można łączyć w dłuższe pobyty.
  • Dziecko do lat 5 śpiące z rodzicami - pobyt bezpłatny. Dzieci 6-12 lat - 80 zł/dobę (ze śniadaniem i obiadokolacją), powyżej 12 lat - 160 zł/dobę (ze śniadaniem i obiadokolacją).
  • Konieczna wcześniejsza rezerwacja terminu z podaniem kodu i numeru ID kuponu - tel. 59 843 03 67.
  • W cenie kuponu: miejsce parkingowe, nielimitowane korzystanie z basenu, sauny suchej, parowej i na podczerwień.
  • W przypadku pobytu w hotelu mniej niż 15 osób - śniadania i obiadokolacje są serwowane.
  • Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 14, a kończy o godz. 12.

Opis szczegółowy

Pobyt w komfortowym Łeba Hotel & Spa*** 200 m od morza, w pokoju z łazienką, TV i internetem WiFi!Codziennie śniadania i obiadokolacje w restauracji oraz relaksacyjne zabiegi Spa dla dwojga!Nielimitowany dostęp do basenu, sauny suchej, parowej i na podczerwień! Bezpłatny pobyt dzieci do lat 5!  Do wyboru macie:3 dni (2 noce) dla 2 osób ze śniadaniami i obiadokolacjami za 749 zł,3 dni (2 noce) dla 2 osób ze śniadaniami, obiadokolacjami i 2 zabiegami Spa dla każdej osoby za 949 zł,4 dni (3 noce) dla 2 osób ze śniadaniami i obiadokolacjami za 1099 zł,4 dni (3 noce) dla 2 osób ze śniadaniami, obiadokolacjami i 3 zabiegami Spa dla każdej osoby za 1399 zł.  Z kuponem otrzymujecie:noclegi w komfortowym 2-os. pokoju,śniadania i obiadokolacje,nielimitowane korzystanie z kompleksu basenowego: basen, brodzik dla najmłodszych, sauna sucha, sauna parowa, sauna na podczerwień,możliwość skorzystania z sejfu w recepcji,na życzenie w recepcji: deska do prasowania, żelazko, czajnik bezprzewodowy, dodatkowy ręcznik, łóżeczko dla dziecka, nocnik dla dziecka, nakładka na toaletę dla dziecka,miejsce parkingowe,Kids Club dla dzieci,w opcjach z zabiegami Spa dodatkowo codziennie 1 zabieg do wyboru dla każdej osoby: masaż czekoladowy pleców, masaż pleców kamieniami, aromaterapeutyczny masaż pleców, peeling kawitacyjny twarzy, peeling ciała solą lub kosmetyczny masaż twarzy i relaksacyjny głowy.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Łeba Hotel & Spa*** ul. Nadmorska 9b, Łeba

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj