Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Gdańsk: pokój double z wyżywieniem HB

Gdańsk: pokój double dla 2 osób z wyżywieniem HB w Best Western Plus Arkon Park Hotel

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

199 zł

Wartość: 325 zł

Cena: 199 zł

Oszczędzasz: 39%

Oferta z: Polska Groupon

Gdańsk: pokój double dla 2 osób z wyżywieniem HB w Best Western Plus Arkon Park Hotel

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Warunki

  • * Cena jest za zakwaterowanie (pokój double), a nie za osobę. * Po zarezerwowaniu wybranego terminu brak możliwości modyfikacji; rezerwacja ważna tylko w wybranym terminie. * Warunki anulacji: brak możliwości anulacji. * W przypadku niestawienia się w hotelu, rezerwacja przepada. * Dane osobowe z rezerwacji muszą być zgodne z dokumentami okazanymi podczas zameldowania. * Po zameldowaniu groupon nie podlega zwrotowi. * Wymóg zameldowania: należy mieć min. 18 lat. * Przy zameldowaniu wymagana jest karta kredytowa/debetowa. * Opłata klimatyczna: 2,22 zł/osoba/doba, płatne na miejscu. * Hotel jest odpowiedzialny przed kupującym wyłącznie za obsługę i jakość reklamowanego produktu czy usługi. * W celu usprawnienia pobytu, dane klienta mogą być udostępnione hotelowi wyłącznie w celach związanych z zakwaterowaniem. Rezerwacja sprzedawana przez Groupon International Travel GmbH.

Opis szczegółowy

Best Western Plus Arkon Park Hotel

Gdańsk – jedno z najładniejszych i najstarszych polskich miast – oferuje wiele atrakcji dla każdego. Na odpoczynek nad morzem zaprasza Best Western Plus Arkon Park Hotel.

Klimatyzowane pokoje z łazienkami zapewniają relaks pod dniu pełnym wrażeń. Każdy pokój posiada wygodne łóżko, telewizor LCD, telefon, zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz dostęp do Wi-Fi. Warto wspomnieć, iż pokoje są wolne od dymu tytoniowego.

Restauracja zaprasza na posiłki, podczas których można skosztować aromatycznych dań mięsnych oraz wegetariańskich.

Goście mogą również korzystać z nowoczesnego centrum rekreacji. Dostępne są tutaj sale wyposażone w maszyny do ćwiczeń siłowych i cardio, 2 korty do squasha, sauny (sucha i parowa) oraz pokój wypoczynkowy.

Przykładowe atrakcje turystyczne

  • Dwór Artusa – dawniej miejsce spotkań kupców, ośrodek życia towarzyskiego, następnie giełda, a obecnie oddział Muzeum Historycznego Miasta Gdańska.
  • Stare Miasto odbudowane po wojnie. Turyści uważają tę Starówkę za jedną z najpiękniejszych w Polsce.
  • Fontanna Neptuna – symbol Gdańska, znajduje się przed Dworem Artusa. Według legendy raz na sto lat fontanna tryska złotem.

Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj