Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Hotel Plaza ***Wakacje na Wybrzeżu Adriatyckim! 12 (9 noclegów) śniadania i obiadokolacje !

Hotel Plaza ***Wakacje na Wybrzeżu Adriatyckim! 12 (9 noclegów) śniadania i obiadokolacje ! Szeroka piaszczysta plaża, gorące morze i niesamowity klimat to Cattolica! 9 noclegów, - wyżywienie: 9 śniadań,obiadokolacje - transport autokarem klasy LUX (barek,klimatyzacja, DVD, toaleta)

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

1649 zł

Wartość: 2600 zł

Cena: 1649 zł

Oszczędzasz: 37%

Hotel Plaza ***Wakacje na Wybrzeżu Adriatyckim! 12 (9 noclegów) śniadania i obiadokolacje ! Szeroka piaszczysta plaża, gorące morze i niesamowity klimat to Cattolica! 9 noclegów, - wyżywienie: 9 śniadań,obiadokolacje - transport autokarem klasy LUX (barek,klimatyzacja, DVD, toaleta)

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju


Opis szczegółowy

Hotel PLAZA ***Bardzo wysokiej jakości serwis oraz dogodne położenie to największe atuty tego obiektu. Hotel Plaza oferuje pokoje 2-, 3-, 4-osobowe z łazienkami i TV, restaurację z regionalną kuchnią, bezpłatną klimatyzację (regulowaną automatycznie) oraz bezpłatne WiFi. Do dyspozycji gości jest także basen z leżakami i parasolami oraz strefą relaxu. Raz w tygodniu przy basenie organizowany jest wieczór z muzyką i zabawą. Przed hotelem znajduje się taras ze stolikami, gdzie można odpocząć przy pysznej włoskiej kawie. Hotel jest usytuowany w miejscowości Cattolica, 70 metrów od piaszczystej i prywatnej plaży (dodatkowo płatnej ok. 3 EUR za dzień) oraz 300 metrów od piaszczystej i bezpłatnej plaży. Zejście do morza jest łagodne i płytkie – idealne dla dzieci, osób starszych lub nieumiejących pływać. Do hotelu przypisane są prywatne plaże (nr 105), gdzie dostępne są różne dodatkowe udogodnienia, animacje i serwis (basen na plaży, piłka siatkowa, park zabaw, siłownia, boisko do mini futbolu i inne). Spacer do głównej promenady w mieście zajmuje ok. 5 minut.

Lokalizacja:

Cattolica to przepiękne miasteczko, w którym znajdziemy szerokie, piaszczyste plaże, dużo słońca i wiele atrakcji. Główna promenada w centrum miasta tętni życiem o każdej porze. Jest tu mnówstwo sklepików, bazarów, restauracji i barów z muzyką. Zabawa trwa do późnej nocy. Na szczęście od rana można wypić aromatyczną, włoską kawę albo orzeźwić się świeżymi wyciskanymi sokami. W dniu wolnym od wycieczek i plażowania polecamy odwiedzić słynne akwarium w Cattolice. Są tam niezliczone gatunki egzotycznych ryb i gadów, które swoją urodą zachwycą każdego. Akwarium położone jest niedaleko od hotelu.

Program ramowy:

1 dzień_- wyjazd z Polski. Przejazd przez Czechy i Austrię do Włoch. __2 dzień__ - przyjazd do miejscowości Cattolica w godzinach porannych. Zakwaterowanie, obiadokolacja, zebranie organizacyjne oraz zapisy na wycieczki fakultatywne (opis wycieczek fakultatywnych znajduje się w zakładce wycieczki fakultatywne). __3 - 11 dzień__ - wczasy na Riwierze Adriatyckiej w hotelu PLAZA *** w Cattolica oraz możliwość udziału w wycieczkach fakultatywnych. Każdego dnia śniadania oraz obiadokolacje. 11 dzień - śniadanie i wykwaterowanie (do godziny 10), złożenie bagaży w holu hotelowym, czas wolny do wyjazdu. Wyjazd do Polski w godzinach wieczornych. Przejazd przez Włochy i Austrię. __12 dzień__ - przejazd przez Czechy, przekroczenie granicy Polski w godzinach późnopopołudniowych.

Pozostałe informacje:

Wakacje na Wybrzeżu Adiatyckim  w swoim programie powinny mieć obowiązkowo  zwiedzanie Florencji, Rzymu, Asyżu i Wenecji . Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wycieczek fakultatywnych, w ramach których oferujemy szeroką ofertę propozycji poza programowych.

Lokalizacja:

__Cattolica__ to niezwykle urokliwa i klimatyczna miejscowość położna na wybrzeżu Adriatyckim nieopodal Rimini. Centrum Cesenatico to długi deptak wypełniony restauracjami, barami, sklepami, butikami oraz dyskotekami. Ta miejscowość w sezonie letnim zamienia się w tętniący życiem kurort turystyczny.


Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj