Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Okolice Warszawy: 1-3 nocy z basenem, sauną i więcej

Okolice Warszawy: 1-3 nocy dla 2 osób z basenem, sauną i więcej w Sobieniach Królewskich Golf & Country Club 4*

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

189 zł

Wartość: 355 zł

Cena: 189 zł

Oszczędzasz: 47%

Oferta z: Polska Groupon

Okolice Warszawy: 1-3 nocy dla 2 osób z basenem, sauną i więcej w Sobieniach Królewskich Golf & Country Club 4*

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Warunki

  • Ważność Groupon ważny do 31.03.2018. W celu potwierdzenia konkretnych terminów pobytu skontaktuj się bezpośrednio z hotelem – nr tel. i/lub e-mail podane są w sekcji Rezerwacja. Groupon ważny od piątku (przyjazd) do poniedziałku (wyjazd). Cena za 2 osoby. Rezerwacja Rezerwacja jest konieczna: tel. +48 25 682 06 60 lub mailowo: hotel@sobieniekrolewskie.pl. Należy dołączyć zakupiony groupon. Po potwierdzeniu rezerwacji brak możliwości anulacji. Modyfikacja z co najmniej 3-dniowym wyprzedzeniem od daty przyjazdu i pod warunkiem dostępności preferowanych terminów. Po potwierdzeniu rezerwacji groupony nie podlegają zwrotowi ani nie można ich przekazać innej osobie. Groupony można łączyć w celu przedłużenia pobytu. Dodatkowe informacje Lokalizacja hotelu: Sobienie-Jeziory, Polska. Brak opłaty klimatycznej. Ważny na pobyt w pokoju double standard dla 2 osób. Dodatkowe osoby Standardowe obłożenie: 2 osoby. Maks. obłożenie: 2 osoby. Nie ma możliwości dostawki w pokoju standard. Oryginalna wartość w oparciu o pobyt w pokoju standard. Ograniczona dostępność dla tych terminów. Upewnij się, że preferowany przez Ciebie termin jest dostępny. Groupony sprzedawane przez Groupon International Travel GmbH.

Opis szczegółowy

Hotel

Zaledwie 30 km od Warszawy znajduje się elegancki hotel Sobienie Królewskie Golf & Country Club 4*, który oferuje komfortowy wypoczynek z dala od zgiełku miasta. Pobyt w dawnym pałacu otoczonym 9-hektarowym parkiem pozwala zapomnieć o codziennych troskach.

Pokoje zostały urządzone z dbałością o detale, a wyposażone w starannie wyselekcjonowane meble. W każdym z nich jest telewizor oraz łazienka z ręcznikami i kosmetykami. Wyciszeniu sprzyja także malowniczy widok na sosnowy las, który rozpościera się z okien pokojów.

By poczuć przypływ energii, warto każdy dzień rozpocząć od pożywnego śniadania. Aromatyczne posiłki serwowane są w restauracji, w barze zaś można delektować się orzeźwiającymi napojami.

Ci, którzy preferują aktywny wypoczynek, nie będą narzekać w hotelu na brak zajęć. Do ich dyspozycji jest pole golfowe, kort tenisowy i basen. Ponadto mogą zdecydować się na lekcje pilotażu i wiele więcej. Z kolei osoby ceniące błogi relaks znajdą ukojenie w gabinecie masażu.

Warto wspomnieć, że hotel proponuje wiele udogodnień dla rodzin z dziećmi – łóżeczka, podgrzewacze do butelek, plastikowe naczynia, krzesełka do karmienia, programy animacyjne, plac zabaw, kącik plastyczno-edukacyjny oraz projekcję bajek.

Przejdź do zakładki Warunki i Szczegóły, aby dowiedzieć się więcej o ofercie.

Przykładowe atrakcje turystyczne

  • Zespół pałacowo-folwarczny w Sobieniach Szlacheckich – kompleks z XIX w. z pałacem, parkiem i folwarkiem.
  • Kościół Wszystkich Świętych z 1806 roku w Sobieniach-Jeziorach – obiekt sakralny ufundowany przez Karola Jezierskiego, dwukrotnie powiększany.
  • Trójnawowy Kościół Parafialny z 1756 roku w Warszawicach z gotycką rzeźbą Madonny z Dzieciątkiem (ok. 1370-1380 r.) i murowaną dzwonnicą.

Opcje

2 osoby – pokój standard – BB:

  • 189 zł zamiast 355 zł za 1 noc,
  • 299 zł zamiast 710 zł za 2 noce,
  • 529 zł zamiast 1065 zł za 3 noce.

2 osoby – pokój standard – HB:

  • 239 zł zamiast 515 zł za 1 noc,
  • 529 zł zamiast 1030 zł za 2 noce,
  • 799 zł zamiast 1545 zł za 3 noce.

Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj