Oferta online

49 zł

Wartość: 99 zł

Cena: 49 zł

Oszczędzasz: 51%

Od 49 zł zamiast 99 zł za 1-miesięczny lub 6-miesięczny dostęp do interaktywnego kursu języka angielskiego w speakingo.pl! Ucz się swoim tempem, kiedy chcesz i jak długo chcesz!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • 1 kupon = 1-miesięczny lub 6-miesięczny dostęp do internetowego kursu języka angielskiego.
  • Aby zrealizować kupon, należy zalogować się na stronę www.speakingo.pl, wybrać kurs i wpisać w odpowiednie miejsce kod kuponu i numer ID kuponu.

Opis szczegółowy

Ucz się gdzie chcesz i kiedy chcesz! Zadbaj o wygodę i komfort swojej nauki!Kurs korzysta z technologii rozpoznawania mowy, dzięki której możesz rozmawiać z komputerem jak z nauczycielem!Masz do dyspozycji nieograniczoną liczbę powtórek w czasie trwania całego dostępu!Koniec z zakuwaniem gramatycznych regułek! Naucz się języka angielskiego w przyjemny i skuteczny sposób!  Do wyboru 2 opcje:1-miesięczny dostęp do kursu języka angielskiego za 49 zł zamiast 99 zł,6-miesięczny dostęp do kursu języka angielskiego za 169 zł zamiast 349 zł.  Angielski Speakingo jest osadzonym w Metodzie Bezpośredniej kursem języka angielskiego dra Grzegorza Kuśnierza, która łączy praktyczne doświadczenie w nauczaniu języków obcych ze zdobyczami nowoczesnych technologii rozpoznawania mowy.

Kup teraz


Do końca pozostało: Śr, 20 Marz 2019 23:59:00 +0100

Kup teraz

Podobne aktualne promocje ogólnopolskie

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj