Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Kraków: 1-3 noce ze śniadaniami

Kraków: 1-3 noce dla 2 osób ze śniadaniami w Hotelu Fortuna

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

139 zł

Wartość: 250 zł

Cena: 139 zł

Oszczędzasz: 44%

Oferta z: Polska Groupon

Kraków: 1-3 noce dla 2 osób ze śniadaniami w Hotelu Fortuna

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Warunki

  • Ważność Groupon ważny do 31.08.2018 (zależnie od opcji). W celu potwierdzenia konkretnych terminów pobytu skontaktuj się bezpośrednio z hotelem – nr tel. i/lub e-mail podane są w sekcji Rezerwacja. Cena za 2 osoby. Rezerwacja Rezerwacja jest konieczna: tel. +48 12 411 08 06 lub mailowo: info@hotel-fortuna.com.pl. Należy dołączyć zakupiony groupon. Po potwierdzeniu rezerwacji brak możliwości anulacji. Modyfikacja z co najmniej 5-dniowym wyprzedzeniem od daty przyjazdu i pod warunkiem dostępności preferowanych terminów. Po potwierdzeniu rezerwacji groupony nie podlegają zwrotowi ani nie można ich przekazać innej osobie. Groupony można łączyć w celu przedłużenia pobytu. Dodatkowe informacje Lokalizacja hotelu: Kraków, Polska. Brak opłaty klimatycznej. Ważny na pobyt w pokoju standard dla 2 osób. Dodatkowe osoby Maks. 1 dodatkowe łóżko/łóżeczko dziecięce w pokoju standard. Dziecko do 4 lat (włącznie) ze śniadaniem: bezpłatnie. Dziecko w wieku 5-12 lat (włącznie) ze śniadaniem: 70 zł/doba. Osoba od 13 lat ze śniadaniem: 80 zł/doba. Oryginalna wartość w oparciu o pobyt w pokoju standard. Ograniczona dostępność dla tych terminów. Upewnij się, że preferowany przez Ciebie termin jest dostępny. Groupony sprzedawane przez Groupon International Travel GmbH.

Opis szczegółowy

Hotel

W sercu Krakowa, tuż obok Rynku Głównego oraz najstarszego w Polsce Uniwersytetu Jagiellońskiego i Plant Krakowskich, usytuowany jest Hotel Fortuna. Mieści się on w odnowionej dziewiętnastowiecznej kamienicy, w której przed laty funkcjonowało słynne Męskie Liceum prowadzone przez Zakon Pijarów.

Na gości czekają komfortowo urządzone pokoje z łazienką, TV satelitarną oraz internetem. Na życzenie udostępniane są: czajnik, suszarka do włosów i przybory do prasowania. Warto dodać, że obiekt jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Śniadania serwowane są w formie bufetu. Ponadto hotel oferuje m.in. parking, przechowalnię bagażu oraz możliwość wyprania i wyprasowania odzieży.

Przejdź do zakładki Warunki i Szczegóły, aby dowiedzieć się więcej o ofercie.

Przykładowe atrakcje turystyczne

  • Wawel z Zamkiem Królewskim, nazywany perłą krakowskich zabytków. Można tam zobaczyć liczne stałe ekspozycje dzieł sztuki, a także wystawy czasowe.
  • Kościół Mariacki – jeden z najbardziej znanych zabytków Krakowa. Budowany w XIV i XV w., należy do przykładów architektury gotyku. Znajduje się tu Ołtarz Wielki – dzieło Wita Stwosza, uznawane za arcydzieło rzeźbiarskie późnego gotyku.
  • Sukiennice – jedno z najbardziej charakterystycznych miejsc na zabytkowej mapie miasta. Obecnie znajdują się tam kramy z pamiątkami, na piętrze natomiast mieści się Galeria Polskiego Malarstwa i Rzeźby XIX wieku.

Opcje

2 osoby – pokój standard – BB – do 28.02.2018:

  • 139 zł zamiast 250 zł za 1 noc,
  • 279 zł zamiast 500 zł za 2 noce,
  • 419 zł zamiast 750 zł za 3 noce.

2 osoby – pokój standard – BB – 01.03.2018-31.08.2018:

  • 195 zł zamiast 300 zł za 1 noc,
  • 379 zł zamiast 600 zł za 2 noce,
  • 569 zł zamiast 900 zł za 3 noce.

Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj