Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Stambuł: 3-4 dni dla 2 osób w Hotelu Harmony

Weekend w jednym z najpiękniejszych tureckich miast! Od 629 zł zamiast 930 zł za 3 lub 4 dni dla 2 osób ze śniadaniami w Hotelu Harmony w Stambule!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

629 zł

Wartość: 930 zł

Cena: 629 zł

Oszczędzasz: 32%

Weekend w jednym z najpiękniejszych tureckich miast! Od 629 zł zamiast 930 zł za 3 lub 4 dni dla 2 osób ze śniadaniami w Hotelu Harmony w Stambule!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • Kupon należy wymienić na voucher hotelowy w ciągu 8 dni od  zakupu na http://go.hotelvoucheronline.com, wpisując kod oraz ID kuponu. W odpowiedzi, na podany w formularzu adres mailowy, zostanie przesłany voucher z instrukcją rezerwacji pokoju.
  • Kupon ważny do 31.03.2018 r. Kupon ważny od chwili zakupu.
  • Modyfikacja i anulowanie potwierdzonej rezerwacji jest możliwe na 10 dni przed planowanym przyjazdem, w przeciwnym razie kupon uznaje się za wykorzystany.
  • 1 kupon = 3 dni (2 noce) lub 4 dni (3 noce) dla 2 osób ze śniadaniami w pokoju 2-osobowym z łazienką. Kupony można łączyć w dłuższe pobyty.

Opis szczegółowy

Weekend w jednym z najpiękniejszych tureckich miast! Wybierzcie się w niesamowitą podróż do Stambułu!Noclegi w komfortowych pokojach z łazienką i minibarem! Codziennie pyszne, tureckie śniadania z lokalnych produktów!Hotel położony w zabytkowej części miasta - idealna lokalizacja do zwiedzania Stambułu!Kupony ważne do końca marca 2018! Nie zwlekajcie i zaplanujcie swój wymarzony urlop już dziś!  Do wyboru macie:3 dni (2 noce) dla 2 osób ze śniadaniami za 629 zł zamiast 930 zł,4 dni (3 noce) dla 2 osób ze śniadaniami za 929 zł zamiast 1350 zł.   Stambuł to wyjątkowe miasto, największe w Turcji, które jako jedyne na świecie jest położone na 2 kontynentach, z bogatą historią i kulturą oraz okazałymi budowlami. Jednymi z najpopularniejszych zabytków i miejsc Stambułu z pewnością są Hagia Sophia, Pałac Topkapi i Park Gülhane, Błękitny Meczet, Wielki Bazar, Hipodrom, grobowiec Ahmeda I oraz Mury Konstantynopola. Kuchnia turecka zaskakuje wielością smaków - z pewnością zadowoli nie tylko miłośników kebabów. Oprócz zabytków miasto oferuje niesamowite widoki, bardzo dobrze skomunikowany transport oraz mnóstwo sklepów i targów, na których możecie znaleźć tureckie wyroby i rękodzieła.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Hotel Harmony Kucuk Ayasofya Mah. Aksakal Cad. No.26 Sultanahmet Fatih 34116 Stambuł Turcja

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj