Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Wenecja: 3-4 dni dla 2 osób w Hotelu Ariston

Przeżyjcie niezapomniany weekend w mieście zakochanych! Od 419 zł zamiast 540 zł za 3 lub 4 dni dla 2 osób ze śniadaniami w Hotelu Ariston w Wenecji!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

419 zł

Wartość: 540 zł

Cena: 419 zł

Oszczędzasz: 22%

Przeżyjcie niezapomniany weekend w mieście zakochanych! Od 419 zł zamiast 540 zł za 3 lub 4 dni dla 2 osób ze śniadaniami w Hotelu Ariston w Wenecji!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • Możliwość zmiany w rezerwacji z min. 10 dniowym wyprzedzeniem, inaczej kupon uznaje się za wykorzystany.
  • Parking dodatkowo płatny - 7 EUR/dzień.
  • Kupon należy wymienić na voucher hotelowy w ciągu 8 dni od daty dokonania zakupu, rejestrując się na stronie http://reservation.hotelvoucheronline.com. W odpowiedzi, na podany w formularzu adres mailowy, zostanie przesłany hotelowy voucher z instrukcją rezerwacji pokoju w obiekcie.
  • Kupon ważny do 29.03.2018 r., z wyłączeniem 9-17.02.2018 r. Kupon ważny od chwili zakupu.
  • 1 kupon = 3 dni (2 noce) lub 4 dni (3 noce) dla 2 osób ze śniadaniami w pokoju 2-osobowym z łazienką, Wi-Fi i TV. Kupony można łączyć w dłuższe pobyty.
  • Opłata klimatyczna - 2,40 EUR/doba/osoba.

Opis szczegółowy

Romantyczny wypoczynek w słonecznej Wenecji! Spędźcie niezapomniane chwile we dwoje w tym pięknym mieście!Przestronne pokoje z łazienką, klimatyzacją i TV! Codziennie śniadania w formie bufetu i bezpłatny dostęp do internetu! Kupony ważne do końca marca 2018! To idealna okazja do spędzenia romantycznych chwil we dwoje!  Do wyboru macie:3 dni (2 noce) dla 2 osób ze śniadaniami za 419 zł zamiast 540 zł,4 dni (3 noce) dla 2 osób ze śniadaniami za 625 zł zamiast 810 zł.   Wenecja to wspaniałe miasto, które po prostu trzeba zobaczyć. Bogato zdobione zabytkowe budynki, ukryte pomiędzy malowniczymi kanałami, nadają się idealnie do spacerów z ukochaną osobą. Jedną z ciekawych atrakcji jest rejs tramwajem wodnym. Cała Wenecja znajduje się na liście Światowego Dziedzictwa UNESCO. Spędźcie wspaniałe chwile w romantycznej Wenecji!


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Hotel Ariston via G. Bergamo, 12 Mestre – Venezia

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.