Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Kraków: 3-4 dni dla 2 osób w Hotelu Perła***

Odwiedźcie miasto królów! Od 629 zł zamiast 930 zł za 3 lub 4 dni dla 2 osób ze śniadaniami w Hotelu Perła*** w Krakowie!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

629 zł

Wartość: 930 zł

Cena: 629 zł

Oszczędzasz: 32%

Odwiedźcie miasto królów! Od 629 zł zamiast 930 zł za 3 lub 4 dni dla 2 osób ze śniadaniami w Hotelu Perła*** w Krakowie!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • Kupon należy wymienić na voucher hotelowy w ciągu 8 dni od  zakupu na http://go.hotelvoucheronline.com, wpisując kod oraz ID kuponu. W odpowiedzi, na podany w formularzu adres mailowy, zostanie przesłany voucher z instrukcją rezerwacji pokoju.
  • Kupon ważny do 31.03.2018 r. Kupon ważny od chwili zakupu.
  • Modyfikacja i anulowanie potwierdzonej rezerwacji jest możliwe na 10 dni przed planowanym przyjazdem, w przeciwnym razie kupon uznaje się za wykorzystany.
  • 1 kupon = 3 dni (2 noce) lub 4 dni (3 noce) dla 2 osób ze śniadaniami w pokoju 2-osobowym z łazienką. Kupony można łączyć w dłuższe pobyty.

Opis szczegółowy

Wypocznijcie w Krakowie, mieście, które co roku kradnie serca milionom turystów!Pobyt w eleganckim hotelu, w spokojnej, dobrze skomunikowanej dzielnicy!Kupony ważne do końca marca 2018 roku! Już dziś zaplanujcie niezapomniany urlop w królewskim mieście!  Do wyboru macie:3 dni (2 noce) dla 2 osób ze śniadaniami za 629 zł zamiast 930 zł,4 dni (3 noce) dla 2 osób ze śniadaniami za 929 zł zamiast 1350 zł.   Kraków nie bez przyczyny przez stulecia był stolicą Polski i miastem koronacyjnym królów. Do dziś jego piękna architektura i zapierająca dech historia przyciągają miliony turystów, co sprawia że jest to najczęściej wybierane przez nich miasto w Polsce. Odwiedźcie Kraków i sprawdźcie, co do zaoferowania ma to królewskie miasto!


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Hotel Perła*** ul. Zakopiańska 180B, Swoszowice, 30-435 Kraków

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj