Oferta online

59 zł

Wartość: 398 zł

Cena: 59 zł

Oszczędzasz: 85%

59 zł zamiast 398 zł za 6-miesięczny dostęp do interaktywnego kursu języka niemieckiego z Niemiecki123.pl! Nauka kończy się certyfikatem! Tylko teraz - 2 miesiące kursu gratis!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • 1 kupon = 6-miesięczny dostęp do internetowego kursu języka niemieckiego niemiecki123.pl plus 2 miesiące kursu gratis.
  • Aby zrealizować kupon, należy wysyłać maila na adres kupon@fun-media.com załączając kupon w formacie pdf. W odpowiedzi zwrotnej przesłane zostaną 2 kody aktywacyjne. Kod na język włoski należy wpisać na stronie kursu: www.niemiecki123.pl, w zakładce "aktywacja". Kod na 2 miesiące dostępu gratis należy zrealizować zgodnie z instrukcją otrzymaną w towarzyszącej mu wiadomości.

Opis szczegółowy

6-miesięczny dostęp do kursu niemieckiego on-line! Tylko teraz - 2 miesiące nauki gratis!Ucz się niemieckiego na specjalnej platformie językowej 7 dni w tygodniu o dowolnej porze dnia!Kurs prowadzony przez native speakerów metodą „123”, opracowaną przez międzynarodowy zespół językowy!  Nauka języka obcego tradycyjnymi metodami sprawia Ci trudności? Czas spróbować czegoś nowego! Dzięki kursowi niemieckiego metodą "123" przekonasz się, że nauka języka obcego może być naprawdę łatwa. Specjalna platforma językowa pozwala szybko przyswajać język i szkolić poszczególne umiejętności językowe!

Kup teraz


Do końca pozostało: Śr, 14 List 2018 23:59:00 +0100

Kup teraz

Podobne aktualne promocje ogólnopolskie

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.